Join IT – профорієнтаційна зустріч учнів Клугино-Башкирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з ІТ – спеціалістами

Join IT – це Всеукраїнський профорієнтаційний проект, який покликаний закласти фундамент для розвитку нової когорти висококваліфікованих ІТ – фахівців в нашій країні, шляхом залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій.
9 жовтня до учнів 10-11 класів Клугино – Башкирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав представник від проекту Join IT Імшенецький Дмитро Олександрович. Молодий програміст в свої 27 років має високий результат в сфері ІТ, який реалізує в різних країнах: Україні, США, Швеції, Польщі, Німеччині. Дмитро Олександрович розповів учням про розвиток ІТ технологій в сучасному світі, наголосив, що за новими технологіями стоїть наше майбутнє. Молодий спеціаліст на власному прикладі показав, як можливо досягти мети до якої прагнеш. В кінці зустрічі учні поставили багато запитань, на які програміст відповів з задоволенням. Найбільш зацікавлені учні отримали подарунки.