У цьому розділі розміщено інформацію щодо організації і проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до закладів вищої освіти (ЗНО) та національного мільтипредметного тесту.

У розділі “Нормативні документи” подано основні нормативно-правові документи щодо проведення ЗНО/ДПА/НМТ, а в розділі “Особливості ЗНО/НМТ” – актуальну інформацію про проведення тестування у поточному році.

 

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році. Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратив чинність наказ, що регламентував проведення ЗНО.

 

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Докладніше про зміст блоків НМТ – тут.