ДНЗ (ясла-садок) №8

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса: м. Чугуїв вул..Старонікольська 23-А

Тел.:(057-46) 22094

E-mail: chuguevdnz8@ukr.net

Офіційний сайт – http://chuguiv-dnz8.edu.kh.ua/

 

Рік заснування 1978
Директор ДНЗ Шуліко Олена Олександрівна
Комплектування груп У закладі дошкільної освіти виховується 276 дошкільнят, з них в групах першого молодшого віку – 38 дітей, дошкільного віку — 238.
Мова навчання Українська/російська мова навчання
Пріоритетний напрям діяльності Заклад організовує освітній процес за гуманітарним напрямом
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 29 педагог, з них: 10 мають вищу освіту, 19 – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію має 2 особи., І кваліфікаційну категорію – 4 особи., ІІ – 1 особи, 22 осіб мають кваліфікаційні розряди., педагогічне звання «старший вихователь» – 1 особа.
Забезпечення харчування Харчування дітей здійснюється відповідно до встановлених грошових норм:

-для вихованців віком 1-3 роки – 22,50 грн на день; віком 3-6 років – 27,00 грн на день. Батьки або особи, які їх замінюють, сплачують за харчування дітей на рівні 68 % від загальної вартості харчування., 32 % за рахунок міського бюджету.

– Розмір оплати для батьків за харчування дітей з багатодітних сімей (троє і більше) зменшується на 50 %.

– безкоштовно харчуються вихованці з таких категорій – діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти, які віднесені до категорії внутрішньо переміщених осіб; діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою «Формування інноваційної культури педагога як важливого чинника забезпечення якісної освіти, реалізації державних освітніх ініціатив, творчого та гармонійного розвитку особистості дошкільника». У конкурсі «Вихователь року» педагоги закладу беруть активну участь: у 2015 році – Касьянова Л. М., яка стала лауреатом обласного рівня, у 2017 році – Новикова І.М., у 2018 році – Клямар І.П., яка увійшла в четвірку найкращих вихователів Харківської області.

Шуліко Олена Олександрівна, директор, Дацковська Вікторія Георгіївна, вихователь-методист, переможці міських та обласних виставок-презентації педагогічних ідей та технологій:

2013 рік – отримали Диплом І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІІ ступеня обласної виставки – презентації – за роботу “Робочий зошит члена атестаційної комісії”.

2014 рік – отримали Диплом І ступеня обласної виставки – презентації за роботу “Український калейдоскоп” (методичний порадник), Диплом ІІІ ступеня виставки – презентації за роботу “Планування організації життєдіяльності дітей дошкільного віку”.

2017 рік – досвід роботи закладу «Пізнавальний розвиток дитини засобами гри» отримав Диплом І ступеня на обласному рівні та був узагальнений

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, отримали у 2014 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовних цінностей у дошкільнят».

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, Любімцева Яніна Валеріївна, музичний керівник, отримали у 2015 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовності та патріотизму дошкільників шляхом інтеграції у навчально-виховний процес технології мнемотехніки».

З 2016 року заклад вступив до Міжнародного проекту “Сприяння освіті” ( в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation). І є активним учасником та переможцем дитячих архітектурних виставок – конкурсів. 2017 рік – переможці в архітектурному конкурсі “ Столиці світу” у м. Києві. 2018 рік – в архітектурній виставці – фестивалі «Водний світ» у м. Дніпро; 2019 рік –у архітектурній виставці – конкурсі «Професії майбутнього» у м. Запоріжжя.

В червні 2020 року заклад дошкільної освіти взяв участь та отримав перемогу у дитячій архітектурній виставці – конкурсі «Успіх» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest 2020” за роботу «Історії успіху, що надихають».

Гурткова робота В закладі дошкільної освіти працює 2 гуртка: „Super baby”, з вивчення англійської мови, гуманітарний напрям, „ Краса музики”, художньо-естетичний напрям для дітей старшого дошкільного віку
Матеріально-технічне забезпечення До послуг вихованців 12 групових приміщень, 12 ігрових майданчиків, спортивний майданчики зі штучним покриттям, музичний зал.