Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості

 Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса: 63503, Харківська область, м.Чугуїв, вул.Харківська, буд.112

Тел.:  (057 46) 2-27-26

E-mail: chug_bdut@ukr.net

Офіційний сайт:  http://chuguiv-bdut.edu.kh.ua/

Сторінка на Фейсбук

Розклад занять Чугуївського БДЮТ у ІІ семестрі 2021/2022 н.р.

Рік заснування 1952
Директор Мірошникова Вікторія Вадимівна, 28.01.1983 р.н., закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю соціальний педагог.

Заклад очолює з 2018 року.

Контингент вихованців Гуртки закладу позашкільної освіти на 100 % є

бюджетними. У закладі функціонують 25 гуртків за 4-ма напрямами позашкільної освіти. Загальна кількість груп – 37. Позашкільною освітою охоплені 683 вихованці віком від 4-х до 18-ти років.

Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив налічує 20 педагогів, 4 з яких працюють за сумісництвом. Вищу освіту мають 15 педагогів. Педагогічне звання «Керівник гуртка-методист» має 1 педагог.
Творчий потенціал У 2019/2020 навчальному році на Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» було подано

методичні наробки двох керівників гуртків, з яких досвід роботи за темою «Створення медіапроєкту –один із шляхів розвитку особистості вихованця» посів 3 місце.

За звітній період педагоги закладу розмістили на порталі «Освітній проєкт «На урок»15 методичних матеріалів та розроблених презентацій до занять. У 2020 році 1 керівник гуртка закладу нагороджений подякою ТОВ «Освітній проект «На урок» за поповнення бібліотеки проекту «На урок» авторськими розробками.

За підсумками роботи у 2019/2020 навчальному році 17 працівників закладу були нагороджені Подяками Чугуївського міського голови, з них 13 – педагогічні працівники.

Матеріально-технічне забезпечення Навчальні кабінети оформлені відповідно до вимог, мають технічне обладнання, стенди з «Безпеки життєдіяльності», меблі, які відповідають кількості та віку вихованців. Робочі місця членів адміністрації комп’ютеризовані. Для організації освітнього процесу, проведення масових заходів для дітей та підлітків міста заклад забезпечено:

– Комплект музичної апаратури – 2;

– Мультимедійний пристрій – 1;

– Ноутбуки – 4;

– Комп’ютери (комплект) – 3 ;

– Принтери – 4 (з яких один – кольоровий).

– Стіл для піщаної анімації – 1.

– Піаніно – 1.

– Цифровий фотоапарат – 1.

– Квадрокоптер – 1.

– Синтезатор «YAMAHA» – 1.

Комп’ютери підключено до мережі Internet, є  WI-FI.

Досягнення вихованців У 2019/2020 навчальному році вихованці Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості здобули 36 перемог у творчих конкурсах Обласного (15), Всеукраїнського (9) та Міжнародного рівнів (12).

За підсумками результативної участі вихованців закладу у конкурсах, фестивалях різних рівнів, відповідно до рішенням  LVІ сесії Чугуївської міської  ради VІІ скликання від 07.05.2020  № 1908-VIІ  призначено Премії Чугуївської міської ради обдарованим дітям  м.Чугуєва у сфері культури і мистецтва за такими номінаціями:

– музичне мистецтво (виконавство) – вихованцям вокального ансамблю «Калинонька»;

– хореографічне мистецтво (виконавство) – танцювальному колективу «Самоцвіти».