“Голос молоді в розвитку громади”: переможець – команда ЗОШ № 4
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2017/10/03.jpg)
12.10.2017 року учнівська молодь 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чугуєва взяла участь у традиційному міському конкурсі міні-проектів «Голос молоді в розвитку громади». Темою цьогорічного міні-конкурсу стало визначення кращої ескізної пропозиції щодо пам’ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту…
Повний текст…