Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171002_103109.jpg)
2 жовтня 2017 року в рамках міського методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів відбулося засідання супервізійної групи працівників психологічної служби відділу освіти. Під час зустрічі присутні мали змогу в колі колег попрацювати зі своїми негативними емоціями за методом арт-терапії…
Повний текст…