Туристи Чугуївського ЦТК привезли нагороди з обласного турзльоту

26 – 29 травня 2017 року Харківською обласною станцією юних туристів біля смт. Малинівка Чугуївського району були проведені змагання з пішохідного туризму  та спортивного орієнтування серед учнів навчальних закладів області. До програми змагань з пішохідного туризму було включено дистанції смуги перешкод та крос-походу та в змаганнях орієнтування учасники змагались на дистанції “Заданого напрямку”.

У змаганнях взяли участь близько 90 юних туристів з  районів  та міст області, серед яких і вихованці Чугуївського центру туризму і краєзнавства.  Наша команда добре виступила,  виборовши  І-і місця на “Туристській смузі перешкод” в обох вікових групах, а старша група посіла ще й ІІ-е місце на дистанції «Крос-похід».

Вихованців Чугуївського ЦТК приїжджав привітати наш іменитий земляк, підкорювач Евересту й у минулому вихованець Чугуївського ЦТК   Валентин Сипавін, який колись також брав неодноразово участь в таких змаганнях. Він розповів юним туристам про сходження на найвищу точку нашої планети та передав  юним туристам вимпел  центру туризму, який побував на Евересті.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Харківської обласної станції юних туристів. Вітаємо вихованців центру туризму з вдалим виступом та бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!