Вітаємо з днем народження директора КП “Чугуївський дитячий оздоровчий табір “Орлятко” Іскандарову Оксану Олексіївну. Бажаємо Вам легких перемог, успішних ідей. Нехай Ваше життя буде наповнена яскравими, цікавими враженнями. Простого людського щастя, гармонії в душі, бадьорості в тілі, ентузіазму та невичерпної життєвої енергії. А також надійного оточення і щоб життя було наповнене приємними подіями, відчуттями і враженнями, щоб У Вас було побільше приводів для щирого сміху і посмішок. Нехай частіше буде так, як Вам мріється і хочеться!
Вітаємо!
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337158179_3502164643358911_1782482261159196679_n.jpg)