Казки про любов у Башкирівському султанаті розповідали освітяни міста
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/82796605_2393717317606812_9148553929896755200_o.jpg)
Традиційні освітянські вечорниці цього року були сповнені вишуканого східного колориту та української самобутності. А педагоги Чугуєва, як завжди, вразили неабиякими акторськими здібностями та талантами, щирістю та емоційністю, заповзятістю та креативністю. Кожен заклад освіти розповів свою неперевершену історію кохання, але неодмінно…
Повний текст…