Відшумів обласний туристський зліт

12 – 16 травня біля с. Малинівки відбулися змагання обласного туристського зльоту серед учнівської молоді Харківщини, в яких взяла участь збірна команда вихованців Чугуївського центру туризму та краєзнавства. Протягом чотирьох днів змагань школярі м.Чугуєва вибороли 10 кубків та 25 дипломів та здобули перемоги та призові місця в усіх видах туристської програми з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування.

В командних змаганнях:

• І-і місця на туристській «Смузі перешкод» у старшій та молодшій вікових групах;
  • І-е місце у «Крос-поході» у старшій віковій групі та ІІІ-є – в молодшій;
  • І-е місце у загальному заліку на двох дистанціях з пішохідного туризму у  старшій віковій групі та  ІІ-е – в молодшій;
  • І-е місце на комплексній дистанції з велосипедного туризму у старшій віковій групі та  ІІ-е  –  в молодшій.

В особистих змаганнях переможцями стали:

З пішохідного туризму у виді «Зв’язки»:

• І-е місце: Кудрявський Артем, Голуб Вікторія;
  • І-е місце: Кривобородий Владислав, Майстровий Олексій;
  • І-е місце: Мараховський Максим, Власенко, Дарина;
  • ІІ-е місце:Шеханін Данило, Зірка Альона.

На комплексній дистанції з велосипедного туризму:

• І-е місце – Голуб Вікторія (старша вікова група);
  • І-е місце – Шишков Микита (молодша вікова група);
  • І-е місце – Власенко Дарина (молодша вікова група);
  • ІІІ-є місце – Зачепило Дар’я(молодша вікова група).

У змаганнях зі спортивного орієнтування:

•  ІІІ-є місце – Черевань Олеся (особисті змагання на дистанції «Заданого напрямку», старша вікова група).

В командних змаганнях у виді «Естафета»:

• І-е місце – Черевань Олеся, Голуб Вікторія, Павлюк Валерія (старша група);
  • ІІ-е місце – Кудрявський  Артем, Кривобородий  Владислав, Майстровий Олексій (старша група);
  • І-е місце – Шеханін Данило, Ковбаса Валерія, Шишков Микита (молодша група);
  • ІІІ-є  місце – Мараховський Максим, Горєлков Максим, Звєрьков Ярослав (молодша група).

В загальному заліку у виді «Естафета» команда посіла ІІ-е місце.

Вітаємо юних туристів з перемогами та бажаємо подальших успіхів!