До уваги батьків першокласників: інтернет-збори 2018/2019

Шановні батьки майбутніх першокласників, які підуть до  1 класів шкіл у 2018/2019 навчальному році!

Ви можете познайомитися з нормативними документами, що регламентують порядок прийому дітей до 1 класу:

– Закон України «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» щодо запобігання дискримінації при вступі до початкової школи;

– наказ Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2005 року № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»;

– інструктивно-методичний лист Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015_№ 1/9-71 щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Документи розміщено ТУТ.

Також до Вашої уваги інформаційні матеріали з питань готовності дітей до школи, програмових вимог до рівня знань та умінь дітей на момент завершення перебування дітей у закладі. дошкільної освіти.

Підбірку матеріалів для вас підготували: Капустіна Н.О., методист Центру громадянського виховання; Разводова Т.О., методист Центру практичної психології і соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія непевної освіти». Детальніше читайте ТУТ.

Просимо Вас заповнити анкету, після чого Ви зможете поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів. Звертаємо Вашу увагу на те, що запитання, які дублюють попередні, розміщуватися не будуть.