Увага! 9 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2018

Відділ освіти Чугуївської міської ради нагадує  учням 11 класів  шкіл м.Чугуєва та їхнім батькам, що 9 СІЧНЯ 2018 РОКУ розпочата РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО.

Зареєструватися на пробну сесію ЗНО можна на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua в розділі “Пробне ЗНО”.

Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Харківський РЦОЯО також інформує, що:

  • пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця, і є добровільною процедурою;
  • особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

1. ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

2. виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

3. дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

4. отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

5. психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

6. навчитись ефективно розподіляти час;

7. оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.