Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017

9 квітня 2017 року в спортивній залі Чугуївської ЗОШ № 1 відбулися ХV традиційні відкриті командні змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні на Кубок Чугуєва.

Змагання проводилися в командному подоланні етапів смуги перешкод з пішохідного туризму. На етапах смуги перешкод «За вибором» змагались п’ять команд, серед них:

• команда Чугуївського району (ЧР ЦТКЕ УМ під керівництвом тренерів Смаленого Т.В. та Смаленого В.Т.);
  • команда вихованців туристських гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Новобаварського району м.Харкова (керівник Кравченко К.О.);
  • команда випускників Чугуївського ЦТК (тренер Лисенко С.В.);
  • дві команди вихованців старшої та середньої вікових груп гуртка «Пішохідний туризм»  ЦТК (тренер Лисенко С.В.).

І місце у змаганнях посіла  команда випускників центру туризму м.Чугуєва, отримавши «Кубок Чугуєва з пішохідного туризму – 2017». Другою стала команда вихованців ЦТК старшої вікової групи, третє місце посіла  команда вихованців ЦТК середньої вікової групи.

Команди-призери були нагороджені медалями від відділу фізкультури та спорту Чугуївської міської ради та туристським спорядженням від спонсору змагань – магазину туристського спорядження «Клуб мандрівників» (м.Харків).