2016 рік – рік впевненого покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/DSC02557.jpg)
Освітянська галузь завжди є приорітетною галуззю, на яку спрямована увага місцевої влади. Проте цьогоріч всі навчальні заклади м. Чугуєва з вдячністю відзначають значне збільшення фінансування на покращення матеріально-технічної бази, яке відбулося, здебільшого, за кошти місцевого бюджету. З останніх надходжень, джерелом…
Повний текст…