Комунальний заклад «Чугуївський ліцей №2» Чугуївської міської ради Харківської області

  

Адреса: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 34

тел. 2-57-32, 2-21-53

e-mail: chuguev_lisej@ukr.net 

Офіційний сайт: http://chuguiv-school2.edu.kh.ua/

Рік заснування 1922 рік
Директор ліцею Гришанова Тетяна Костянтинівна
Контингент учнів У 2022/2023 навчальному році у ліцеї навчається 298 учнів,
з них учнів 1-4 класів – 113, 5-9 класів – 141,  10-11 класів – 44.Випускників 9 класів – 43 учнів.

Випускників 11 класу – 25 учнів.

Мова навчання  українська
Профільне навчання
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 23 педагоги, з них 22 вчителя мають вищу освіту, 1 – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 13 учителів, І кваліфікаційну категорію – 6 учителів, ІІ кваліфікаційну категорію – 1 учитель, категорію „спеціаліст” – 3 учителі.
Забезпечення харчуванням
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над темою «Реалізація компетентнісного підходу через впровадження інформаційно-цифрових технологій в освітній процес як засіб підвищення якості освіти».

2020 рік – робота Кріциної О.Г. «Впровадження елементів медіаосвіти та методики інформаційно-комунікативних технологій як засіб формування інформаційно-цифрової компетентності учнів» (номінація «Інформатика») посіла І місце на обласному етапі фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Роботи Пєнкіної Р.О. «Ефективне впровадження медіакомпетентності на уроках суспільствознавчих дисциплін» (номінація «Історія»),  Романенко І.В. «Використання медіатехнологій в організації роботи з батьками» (номінація «Початкова освіта») посіли ІІ місця. Робота Сєрік О.В. «Мас-медіа як засіб формування інформаційно-цифрової компетентності» (номінація «Біологія, екологія») посіла ІІІ місце.

2021 рік – робота Кріциної О.Г. «Змішане навчання на основі інформаційних технологій як форма реалізації освітнього процесу на уроках інформатики» (номінація «Інформатика») посіла І місце на обласному етапі фестивалю. Роботи Сєрік О.В. «Науково-дослідницька робота з біології і екології в умовах змішаного та дистанційного навчання» (номінація «Біологія, екологія») і «Науково-дослідницька робота з основ здоров’я  в умовах змішаного та дистанційного навчання» (номінація «Основи здоров’я, фізична культура») посіли ІІ місця. Роботи Ракші С.О. «Впровадження елементів методу «перевернутий клас» у першому класі НУШ» та Зарицької А.І. «Упровадження елементів моделі «Ротація за станціями» під час змішаного та дистанційного навчання у початкових класах» (номінація «Початкова освіта») посіли ІІІ місця.

2021 рік –  І місце  у дев’ятій обласній тематичній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: використання інноваційних ІК-технологій на уроках математики та інформатики» у номінації «Формування ІКТ компетентності учнів».

2022 рік – робота Кріциної О.Г. «Інноваційні цифрові технології як засіб підвищення якості освіти на уроках інформатики» (номінація «Інформатика») та робота Сєрік О.В. «Едьютейнмент – освітня технологія в біології і екології» (номінація «Біологія, екологія») посіли І місця на обласному етапі фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

2022 рік – роботи вчителів початкових класів Романенко І.В. та Полтєвої О.М. на ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» посіли І та ІІІ місця.

2022 рік – учитель біології Сєрік О.В. посіла IV місце на обласному етапі професійного Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” в номінації «Біологія».

Гурткова
робота
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів два комп’ютерних класи (25 ПК), лінгафонний кабінет, кабінети біології та фізики обладнані інтерактивною мультимедійною технікою, їдальня, бібліотека, медичний кабінет, футбольне міні-поле.

Бібліотечний фонд налічує – 22428 примірників художньої та навчальної літератури.

Під час воєнної агресії рф будівлі закладу були зруйновані ракетними ударами.

Досягнення вихованців Щорічно учні ліцею беруть участь у міських та обласних олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, предметних турнірах та посідають призові місця.

Наші досягнення у 2022/2023 навчальному році:

  1. Конкурс- захист робіт Малої академії наук України:
  • на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:
  • Панова Софія (10 клас), наукове відділення: хімії та біології, секція «Охорона здоров’я», робота «Професійна гігієна ротової порожнини – необхідність чи вимога дантистів?» – І місце (керівник Сєрік О.В.).
  1. ІІ етап ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:
  • Семенова Владислава (11 клас) – I місце (вчитель Шаровкіна Є.В.).
  1. ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
  • Руденко Яна (6 клас) – I місце (вчитель Черемісова Н.М.).

4. Грамотєєва Дар’я, фіналіст «Програми обміну майбутніх лідерів» (FLEX), яка адмініструється організацією американської ради з міжнародної освіти. Дар’я навчалася з серпня 2021 року по липень 2022 року в США у рамках програми FLEX.

Участь у проектах 2018 рік – футбольний майданчик зі штучним покриттям обладнано за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та органів місцевого самоврядування.

2018 рік – міні-проект за фінансової та технічної підтримки проекту “Зміцнення соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Було реалізовано демонстраційні проекти з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях шляхом модернізації індивідуального теплового пункту.

2018 рік – міні-проект обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» “Я – європеєць!” (капітальний ремонт лінгафонного кабінету).

2019/2020 н.р. – регіональний освітній проект «Підтримка діяльності закладів загальної середньої освіти Харківської області з навчанням мовами національних меншин в галузі багатомовної освіти»