Комунальний заклад «Чугуївський ліцей №6 імені тричі Героя Радянського Союзу імені І.М.Кожедуба» Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса: мікрорайон «Авіатор», буд.58

Тел.: (05746)2-34-76

Е- ch_nvk6@ukr.net

Офіційний сайт

Рік заснування 1946

2012рік – Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІ ст..№6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області була реорганізована в  Чугуївський навчально-виховний комплекс №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області

2021 рік – Комунальний заклад «Чугуївський ліцей №6 ім. тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба» Чугуївської міської ради Харківської області

Директор ліцею Єрошенко Юлія Павлівна, освіта повна вища, за фахом учитель математики, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист». Заклад очолює з вересня 2005 року
Контингент учнів Станом на 01.09.2020 року у закладі освіти навчається 501 учень та 42 вихованця дошкільного підрозділу, з них учнів:

– 1-4-х класів – 196 чол.,

– 5-9 класів –     253 чол.,

– 10-11 класів – 52 чол.

Випускників  9-х класів – 43 учня.

Випускників 11 класів – 23 учня. Нагороджені золотою медаллю два учні.

Брали участь у ЗНО 23 учня 11 класу.

Мова навчання 1-А,1-Б,2-А2-Б,3-Б, 4-А, 5-А, 5-Б класи – українська мова навчання, 3-А,4-Б, 6-11 класи – російська мова навчання.
Профільне навчання Освітній процес здійснюється  за економічним профілем (10-11 класи)
Педагогічний коллектив Педагогічний колектив нараховує 38 педагогів:

з них мають:

повну вищу освіту – 36;

базову – 2;

кваліфікаційні категорії мають:

спеціаліст вищої категорії –18;

спеціаліст першої категорії – 9;

спеціаліст другої категорії – 6;

спеціаліст – 3;

тарифний розряд – 2.

педагогічне звання «старший учитель» – 5;

педагогічне звання «учитель-методист» – 8.

Забезпечення харчуванням Відповідно до законодавчої бази України щодо організації пільгового харчування учнів та рішення Чугуївської міської ради  у закладі освіти організовано одноразове гаряче харчування для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (1-11-ті класи); дітей із малозабезпечених сімей (1-4-ті класи); учнів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні АТО (1-11-ті класи); учнів 1-4-х класів,

Таким чином, безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 233 здобувач  освіти, а саме:

– учнів початкової школи – 196 ;

– дітей пільгових категорій –37.

Дошкільного підрозділу – 42 особи.

Творчий потенціал Педагогічний колектив закладу у 2020/2021 навчальному році продовжить роботу над реалізацією єдиної педагогічної теми «Створення інноваційного освітнього середовища як умова впровадження реформ за Концепцією   «Нової української школи» під час змішаного навчання.

Протягом 2019/2020 навчального року педагогічні працівники НВК брали участь у професійних конкурсах, зокрема у обласному Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини, у якому було представлено 2 роботи;   отримано один диплом І ступеня й один диплом ІІІ ступеня. У складі міської робочої групи вчителі початкових класів Шульгіна І.О., Терехова Л.Ю., Каїрова Н.В. брали участь у Третій обласній online-виставці «Освіта ХХІ століття», за темою «Нова українська школа: неперервний розвиток фахової компетентності педагога – агента змін – у системі методичної роботи» (диплом ІІ ступеня). Учитель початкових класів Терехова Л.Ю.  була учасником Всеукраїнської освітянської Серпневої конференції у м. Київ, взяла участь в обласному педагогічному форумі «Роль освіти в зростанні інтелектуального, культурного, духовно-морального, економічного потенціалу суспільства та особистості» з доповіддю «Проблема адаптації дітей з особливими освітніми потребами до навчання у школі». Практичний досвід цього вчителя внесено до регіонального банку даних ефективного педагогічного досвіду – кращих практик педагогів Харківщини.

Вчитель географії Шоміна М.В. протягом року працювала в обласній  Методичній студії «Школа педагога-новатора», завдяки якій було створено інтернет-спільнота вчителів географії. Для покращення методичного рівня та для подальшої роботи у рамках міського методичного обєднання вчителем було пройдено тренінг Державного наукового виробничого підприємства «Картографія» за темою: Сучасне картографічне забезпечення навчання географії. Використання цифрових електронних атласів та GIS-програм у навчальному процесі». На блозі вчителів географії  КВНЗ «ХАНО» представлено наробки з досвіду роботи вчителя за дистанційною формою навчання. Марина Володимирівна учасник І Всеукраїнського з”їзду вчителів географії.

Учитель історії Грідіна Н.О. брала участь в роботі комісії по перевірці учнівських робіт ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та в роботі комісії обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2020».

Асистент учителя Владимирова І.В. дистанційно взяла участь у Львівському науковому форумі у Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика сучасної науки та освіти» зі статтею «Особливості процесу соціалізації школярів із затримкою психічного розвитку».

У порівнянні з минулими навчальними роками збільшилась кількість видавничої діяльності педагогічними працівниками. Чотири вчителя (Грідіна Н.О., Качурец Т.В., Терехова Л.Ю., Шоміна М.В.) та асистент вчителя (Владимирова І.В)  представили досвід своєї роботи у фахових виданнях та інтернео-ресурсах.

Гурткова робота На базі НВК працює  7  гуртків: «Хоровий спів», «Краєзнавство» (англійська мова), «Основи хореографії», «Юні користувачі ПК», «Дебати», «Ерудит», «Баскетбол»
Матеріально – технічне забезпечення До послуг здобувачів освіти  31 класна кімната (5 навчальних кабінетів), 30 комп’ютерів (включаючи 2 комп’ютерних класи, де 27 робочих місця з ПК), 7 класи з інтерактивними поверхнями, 7 класів із засобами візуалізації (3 – з телевізором, 3 – з проекторами), 22 ноутбуків, 2 спортивні зали, 1 їдальні, 1 актова зала, 1 лінгафонний кабінет

Бібліотечний фонд налічує – 17488 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі підручників 8620

Досягнення вихованців   Слід зазначити, що загальна кількість учнів, які залучаються до науково-дослідної роботи, має стабільні показники  протягом останніх років. Чотири учня  (4 у 2018/2019 н.р. та 3 у 2017/2018н.р.) взяли  участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, де всі   отримали дипломи І ступеня та були направлені до участі у ІІ (обласному) етапі. Дві роботи здобули перемогу на обласному рівні, цей показник є стабільним протягом останніх чотирьох років.

Учениця 9-Б класу зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “МАН-Юніор Дослідник”.

Другий рік поспіль учні 3-Б (учитель початкових класів  Шульгіна І.О.) та 5-6, 8 класів НВК (учитель історії Маліцька О.А.) приймають участь у Проекті Всесвітнього Дня Гідності (EdCamp Ukraine і Global Dignity Day Ukraine).  Команда учнів 9-х класів зайняла ІІІ місце в міському конкурсі «Правничі ігри».

– Участь в обласній   військово-патріотичній акції учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» учнів 7-Б класу Бєлєвцової К. та Буць А. з роботою «Історія однієї родини» (учитель Качурец Т.В.)- дистанційно;

– Участь у ІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе за темою: “Місцеве самоврядування як складова публічного управління”  (КНЄУ ім. В.Гетьмана) учениці 9-Б класу Білозерової М.   (ІІ місце, учитель Грідіна Н.О.) та учениці 10 класу Гирюшти Д. (учасник, учитель Маліцька О.А.) – дистанційно.

– Участь у ХІV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» у м. Харкові учениці 9-А класу Омельченко Д. (учитель Грідіна Н.О.).

У 2019/2020навчальному році  40 учнів ( 63 учасника) навчального закладу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних предметів. Переможцями і призерами ІІ етапу олімпіад стали 18   учнів,  що складає 45 %  (22 учня – 56,4%  у попередньому навчальному році).  Кількість призових місць – 30 (І – 6, ІІ – 11, ІІІ – 13) як і у минулому 2018/2019 навчальному році. Аналіз складу вчителів, які підготували переможців ІІ та ІІІ етапу олімпіад показує, що більше 80% вчителів вищої та першої категорій проводять систематичну, ефективну роботу з підготовки учнів до олімпіад, але існують певні проблеми з організації цієї роботи протягом всього навчального року.

Найбільша кількість призових місць у шкільних команд з англійської мови та математики – по 5, з географії, біології  –  по 4,  з трудового навчання   – 3, з економіки, української мови та літератури,  правознавства – по 2,  з   історії, російської мови та літератури, хімії – по 1. Немає жодних призових місць з 7 предметів: астрономії,  фізики, екології, інформатики, інформаційних технологій та німецької мови   що є найгіршим результатом за останні 3 роки.

Стабільно високі  показники протягом останніх трьох років показують учні  з трудового навчання,  географії,  англійської мови.  Покращились результати виступу учнів з математики, біології. Значно погіршилась результативність у поточному навчальному році з фізики, екології, німецької мови, астрономії. Стабільно  низькій рівень знань показують учні-учасники олімпіади з  інформатики та інформаційних технологій.

Найбільше призових місць вибороли такі учні:  Сидоренко О. – 8-Б клас, Агіевич Д. – 9-Б клас, Самошкін Г. –  9-Б клас, Буликін Є. – 11 клас –  по 3 перемоги;  Жуков М. – 7-Б клас, Білозерова М. – 9-Б клас,– Тресков С. – 10 клас, Гирюшта Д. – 10 клас – по 2 перемоги.

Одним із пріоритетних напрямків роботи навчального закладу є створення умов для збереження фізичного здоров’я учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

У 2019-2020 навчальному  році  проводилась значна спортивно – масова робота. Учні школи прийняли участь в усіх міських змаганнях з різних видів спорту, які проводились протягом року:

  • У змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» хлопці 2006 р.н. посіли 3 місце, 2007 р..н. – 3 місце, 2008 – 1 місце, 2009р.н.- 5 місце;
  • У легкоатлетичних змаганнях – 7  місце;
  • У змаганнях з настільного тенісу -5 місце;
  • У змаганнях з волейболу:  команда дівчат молодшого віку – 1 місце, старші -3 місце;  команда хлопців старші – 3 місце, молодші – 3  місце;
  • У змаганнях з волейболу команда дівчат молодшої групи у другому турі – 1 місце;
  • У змаганнях зі стріт-болу дівчата молодшої групи –  4 місце, старшої групи – 3місце; хлопці  молодші – 3місце, старші -3 місце;
  • У змаганнях з фут залу серед учнів 2008 року – 6 місце;
  • У «Козацькому гарті» – 7 місце.