Вчора свій День народження святкував найдемократичніший директор КЗ «Чугуївський ліцей №8» Висоцький Микола Ілліч. Нехай щоденна праця не буде обтяжувати і затьмарювати Ваше життя, а навпаки, зробить його яскравим, різноманітним, цікавим і насиченим. Бажаємо стабільного благополуччя, позитивної енергії, бажання жити та працювати, щастя, здоров’я, сил, впевнених кроків назустріч заповітним мріям.
Вітаємо!
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/47a116a9167a620290e72555f79d4cce.jpg)