Сьогодні на Арт-алеї нашого міста відкрилася тематична виставка-продаж дитячих робіт, присвячена українським традиціям на Великодні свята. Традиційно напередодні Великодня заклади освіти нашої громади об’єдналися, щоб створити містянамсвятковий настрій. Сучасні писанки, малюнки, ляльки -мотанки, великодні композиції радують око та створюють особливу атмосферу.
Дякуємо усім, хто долучився до організації, за те, що сприяєте відродженню національних традицій.
Збережемо наші традиції
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-02_10-59-18.jpg)