З нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначається 7 грудня, відбулася інтелектуальна гра «Батл титанів», у якій взяли участь представники місцевого самоврядування, Чугуївського учнівського парламенту та Чугуївської молодіжної ради.![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
![👌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f44c.png)
На усі питання знайшлися відповіді, робота в команді ще більше обʼєднала учасників на спільну працю та обмін досвідом![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
Не обійшлося без Святого Миколая, який привітав всіх зі святом, побажавши Миру та Перемоги!