Управлінння освіти вітає з днем народження неперевершену жінку Проценко Марину Володимирівну. З кожним роком Ви стаєте мудрішою, багатшою духовно, набуваєте особливого шарму і чарівності. Бажаємо знаходити в собі нові грані та можливості здійснення своїх мрій, не зупинятися на досягнутому і бути винятком з усіх правил. В унікальності Вашої душі і є родзинка. Бажаємо, щоб навколишні люди підтримували у всіх починаннях і дарували позитивні емоції. Подорожуйте світом і живіть у своє задоволення, насолоджуючись моментами. Затишних обіймів найрідніших людей. Здоров’я, бадьорості духу, радості у серці. І обов’язково переможного миру!
Вітаємо!
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/353755965_1035560307431053_4290572770671849202_n.jpg)