Вітаємо з днем народження чудову жінку з особливим талантом керівника Бондар Людмилу Іванівна, директора КЗ “Чугуївська гімназія #4” . Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров’я і достатку, заспокійливої гармонії і тепла, невичерпного оптимізму на багато років вперед. Нехай робота завжди дарує вам тільки позитив і віру в свої починання. Не сумнівайтеся – у вас все вийде. Переможного миру! Зі святом вас!
Вітаємо!
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/348561953_1011623073551063_5518973339529334210_n.jpg)