Управлінння освіти Чугуївської міської ради вітає Симоненка Єгора, учня 9 класу КЗ “Чугуївський ліцею №1 ім. І.Ю.Рєпіна”, та Батченко Дарину, ученицю 10 класу КЗ “Чугуївський ліцей №2, які вибороли ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Учителі КЗ “Чугуївський ліцей №1” Челомбітько Оксана Євгенівна та КЗ “Чугуївський ліцей №2” Черемісова Наталія Миколаївна.
Вітаємо!
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/olimpiad.jpg)