УВАГА!!!!УВАГА!!!!УВАГА!!! БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

«За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно 50% – 4 та більше годин.
Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв’язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.
Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, шкільні уроки та складено перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів. Зазначені матеріали допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями, на сайті МОН
Підтримуючи ініціативу уповноваженого Президента України з прав дитини М.Кулеби, учителі початкових класів Чугуївського ліцею №5 провели цікаві уроки «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Разом з Черепашкою Хаппі учні 2-А класу подорожували у інтерактивним лабіринтом цифрового простору та вивчали правила безпеки в Інтернеті, в ігровій формі вирішували складні задачі. Он-лайн пазли, розмальовки «Основні правила он-лайн безпеки» не залишили байдужими і учнів 1-Б та 2-Б класу, діти з великим задоволенням гралися, повторюючи такі важливі правила безпеки в Інтернеті!!!