Час освітніх змін

23 лютого фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників запросили заступників директорів з навчальної роботи ЗЗСО, методистів закладів дошкільної та позашкільної освіти на презентацію «Час освітніх змін». Дякуємо директорам Кам΄яноярузького ліцею, Чугуївських ДНЗ №3 та №4, які особисто завітали до нас. Також дякуємо працівникам КУ «Імідж», які створили нам комфортні умови для роботи на базі свого закладу серед прекрасних витворів мистецтва, які нагадали нам, що весна близько.
Звичайно, ми говорили про освіту для дорослих, про роботу Центру у цьому напрямку, про наших педагогів, про успіхи і про актуальні проблеми, які ми можемо вирішити разом. Ми пропонували нашим колегам взаємовигідні партнерські стосунки, результатом яких має стати підвищення якісного рівня освіти Чугуївської громади.
Центр працює неповних два місяці. За цей час ми створили офіційний вебсайт, наповнили його корисною інформацією для наших педагогів, провели 138 консультацій (офлайн- онлайн- та телефонному режимі), 190 педагогів побували на нашому майданчику та отримали кваліфіковану допомогу щодо курсів підвищення кваліфікації, сертифікації, участі в професійних конкурсах.
Ми допомагаємо, а не контролюємо. Ми працюємо на ваші запити, а не нав’язуємо своє. Запрошуємо до співпраці усіх педагогічних працівників.