ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду вчителя логопеда

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду вчителя логопеда

Комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» 

Чугуївської міської ради Харківської області:

 

Найменування і місцезнаходження закладу: Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської міської ради  Харківської області,   м. Чугуїв вул. Осинівська,  буд. 46 Б.

Найменування посади: вчитель-логопед Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської міської ради Харківської області (Код професійної назви робіт ).

Умови оплати праці: регулюються наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557, статті 57 Закону України «Про освіту» (зі змінами), постанови КМУ від 23.03.2017 № 373 (зі змінами).

Кваліфікаційні вимоги до претендента: громадянство України, вільне володіння державною мовою,   вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопед,  стаж роботи не менше трьох років за фахом, організаторські здібності, фізичний та психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Документи, які подаються для участі в конкурсі:

  • копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі,
  • резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– інші документи (сертифікати, посвідчення, характеристики, рекомендаційні листи, атестаційні листи, дипломи тощо), які можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

Місце подання документів про участь у конкурсі: Управління освіти Чугуївської міської ради, 63503 Україна, Харківська область, місто Чугуїв, вулиця Старонікольська, будинок 20., каб. 12 («Спеціалісти»).

Кінцевий термін подання документів про участь у конкурсі: 07.12.2020.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його етапи та тривалість:

10.12.2020 перевірка на знання  Конституції України, міжнародного законодавства у сфері інклюзивної освіти, права дітей з особливими освітніми потребами (далі – ООП) на освіту у законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту»,

Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 № 872 (зі змінами), Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 (зі змінами), Положення про ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 617, , сутності та класифікації порушень психофізичного розвитку, причин порушень психофізичного розвитку, з особливостей розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями (легкого, помірного, тяжкого ступенів), із затримкою психічного розвитку, з порушеннями опорно-рухового апарату, з порушеннями слуху (глухих та зі зниженим слухом), з порушеннями зору (сліпих та зі зниженим зором), з порушеннями мовлення (в т.ч. з дислексією), з розладами аутистичного спектру, загальної характеристики сучасної системи надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами  та інших нормативно-правових актів з питань освіти, а також основ менеджменту, педагогіки й психології (письмовий іспит).

Місце проведення м. Чугуїв вул. Осинівська,  буд.46-Б, 14.00 год.

10.12.2020 співбесіда.

11.12.2020 визначення переможця конкурсного відбору.

11.12.2020 оприлюднення результатів конкурсного відбору на офіційному сайті Управління освіти Чугуївської міської ради.

14.12.2020 укладення контракту з переможцем конкурсного відбору.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Овсяннікова Катерина Миколаївна, головний спеціаліст управління освіти Чугуївської міської ради, телефон (05746) 2-45-87, 2-44-67, vkadr.mchuguev@dniokh.gov.ua.