18.02.2020 на базі Чугуївського НВК 6 відбулося засідання творчої групи вчителів 2 класів за темою “Критичне мислення як засіб формування та розвитку здібностей молодших школярів “.Члени творчої групи мали можливість підвищити свій професійний рівень шляхом опанування технології критичного мислення. Ознайомитися з методами та прийомами даної технології: “Ромашкою Блума”, кубиками “Блума”, “Фішбоун “, методом”Прес”, а також прикладами уроків з критичного мислення засобами різних предметів початкової школи. Вчителі об’єднались в в творчі групи і опрацювали оповідання, застосовуючи інноваційну технологію “6 капелюхів” британського психолога Едварда де Боно. Пограли в дидактичні ігри, які розвивають критичне мислення. Це було пізнавально та цікаво.
“Критичне мислення як засіб формування та розвитку здібностей молодших школярів “
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/87298693_263481041305654_5255344686582726656_n.jpg)