Всеукраїнський тиждень права в НВК №5

З 09 – 13 грудня 2019 року у Чугуївському НВК №5 пройшов Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. 10 грудня 2019 року учні НВК 1-11х класів долучилися до Єдиного Всеукраїнського уроку права.

“Які права та обов’язки мають діти? Чому права людини – це важливо? Які права сьогодні порушуються найчастіше? Що означає «свобода людини»? Чим право людини відрізняється від свободи людини? Чим відрізняються права людини від прав громадянина? Де записані права та свободи громадян України?» – та багато іншого дізнались учні Чугуївського НВК №5. З метою формування правової культури школярів та правової обізнаності (знання прав людини (дитини), статей Конституції України, Кримінального та Цивільного Кодексів України), що  дає можливість учням користуватися цими знаннями в повсякденному житті й розуміти їхню прикладність для учнів 1-11 класів були проведені  правові заходів та класні години «Права дитини – щасливе дитинство», «Права дитини» протягом тижня, «Я знаю права людини».

З  метою  поглиблення та розширення знань учнів про права людини та громадянина, вихованню правомірної поведінки, поваги та необхідності дотримання законів, прав та обов’язків була організована  та проведена зустріч для учнів 9- 11 класів  з фахівцем Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Чумаком Юрієм Володимировичем та представниками Чугуївського міського суду Харківської області. Завершився Всеукраїнський тиждень права правовим турніром «Права свої знай, обов’язки не забувай»!