Чугуївський НВК № 5 ПРОТИ БУЛІНГУ

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

17 вересня 2019 року, з метою профілактики цього ганебного явища, до Чугуївського НВК №5 завітав фахівець Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Чумак Юрій Володимирович.

Відбулося 2 просвітницьких заняття для 276 учнів 4-9 класів.

Метою даних занять було формування твердої правової позиції у школярів щодо даного явища та протидія булінгу в школі. Діти переглянули відеоролики, презентації, розібрали конкретні приклади та ситуації. Правозахисник наголосив на відповідальності, яку нестиме булер та його батьки. Дітям пояснили чим саме відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе та оточуючих від цькування. Учасники заходів запам’ятали 3 важливі кроки, що дозволяють протидіяти булерам: STOP (зупиніть кривдника), TALK (скажіть агресору, що в разі неприпинення, ви будете змушені повідомити вчителям, батькам, поліції) та WALK (зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть).

Безперечно, дані зустрічі були дуже корисними та цікавими для дітей.

Адміністрація та учні закладу дуже вдячні Чугуївському центру БВПД та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

https://www.prostir.ua/?news=razom-proty-bulinhu

#РазомПротиБулінгу #ЯМаюПраво #ЧугуївськийЦентрБВПД