ХV обласний зліт юних туристів-краєзнавців

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 06.05.2016 № 213 з 13 по 16 травня біля с. Довжик Золочівського району проходив ХV обласний зліт юних туристів-краєзнавців – активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», у якому брали участь  200 школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини.

На зльоті проходили змагання за напрямами: туристсько-краєзнавчий маршрут, техніка пішохідного туризму, конкурсна програма.

Місто Чугуїв представляли гуртківці Чугуївського центру туризму та краєзнавства, які демонстрували знання з географії, геології, археології, історії, екології, етнографії, навички ведення польових спостережень, виконували практичні завдання. Змагання з техніки пішохідного туризму включали етапи смуги перешкод та туристські навички з в’язання вузлів, встановлення намету.

Юні краєзнавці змагались у двох вікових категоріях − старша і молодша групи. У старшій віковій групі брали участь Аргунова А., Чугунова А., Богучарова Д., Касалап Д., Данченко Д., Шаповалов О., Громадский Є., Пушкарський М., у молодший групі – Голуб В., Власенко Д., Кудрявський А., Іскандаров І., Дергаченко В., Кривобородий В., Мальцев Л., Майстровий О.

 За підсумками змагань вихованці показали гідні результати, а саме: старша вікова група посіла І-е загальнокомандне місце. На усіх станціях краєзнавчого маршруту юні краєзнавці  посіли призові місця: І-е місце – на станціях «Археологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Історичне краєзнавство», «Етнографія», «Смуга перешкод», «Туристські навички»; ІІІ-є місце – на станціях «Екологія» та «Геологія».

Молодша вікова група: ІІ місце – на станції «Географічне краєзнавство» та ІІІ місця – на станціях  «Історичне краєзнавство», «Смуга перешкод», «Туристські навички».

     Незважаючи на складні погодні умови, в яких проходили змагання, школярі м.Чугуєва впевнено виступили в усіх видах змагань та вибороли Загальний Кубок та 15 грамот Харківської обласної станції юних туристів. Вітаємо вихованців ЦТК з вдалим виступом та бажаємо успіхів в майбутніх стартах.