20-21 травня 2016 року в Чугуївській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся ХVІІ відкритий міський турнір з боксу серед юнаків, присвячений вшануванню пам′яті Тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба. У турнірі брали участь 156 учасників з Чугуєва, Харкова, Ізюма, Вовчанська, Балаклії, Мерефи, Миргорода, Полтави, Куп’янська, Первомайська та Маріуполя. Усі учасники турніру були нагороджені медалями та грамотами.
ХVІІ відкритий міський турнір з боксу серед юнаків
![](https://www.chuguev-osvita.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/f28d0db6683c5b2aaa230a81334baaf7.jpg)