КЗ «Кам’яноярузький ліцей»

Комунальний заклад «Кам’яноярузький ліцей» Чугуївської міської ради Харківської області

Адреса: 63512 вул. Миру 1-А, с. Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області

Тел.: 05746 92-2-52

E-mail: jaruganvk@ukr.net

Офіційний сайт

Сторінка на Фейсбук

Рік заснування 1973
Директор школи Андрєєва Валентина Григорівна
Контингент учнів Дошкільний підрозділ:

І група – 17

ІІ група – 17

Шкільний підрозділ:

Школа І ст. (1-4 класи) – 64

Школа ІІ ст. (5-9 класи) – 69

Школа ІІІ ст. (10 -11 класи) – 11

Всього: 178

Мова навчання Російська, українська
Профільне навчання Учні 10 та 11 класів навчаються за профілем українська філологія з використанням варіативної складової робочого навчального плану.
Педагогічний колектив Педагогічних працівників – 25 (спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 6, спеціалістів І кваліфікаційної категорії – 5, спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії – 2). Мають педагогічне звання «Старший учитель» – 5, «Учитель-методист» – 3. Відмінник освіти – 2. У закладі працює соціальний педагог.

 

Забезпечення харчування 100% учнів та вихованців забезпечено гарячим харчуванням, з них 67 – харчуються безкоштовно.

Навчальний заклад має необхідні приміщення для організації харчування (кухня, зла для обідів на 60 посадкових місць, комора, льох) з технологічним обладнанням.

Творчий потенціал Наказом по НВК від 31.08.2020 № 85 затверджено тему методичної роботи на 2020/2021 навчальний рік «Виховання успішної соціально-адаптованої особистості, громадянина в умовах України в умовах упровадження нових Державних стандартів».

Методична рада ліцею: – голова Андрєєва В.Г., Члени: Панкратова Л.П., Мельник Є.О., Гребенюк Н.І.

Працюють методичні об’єднання: вчителів початкових класів та ГПД – керівник Панкратова Л.П.;

Інтегроване методичне об’єднання  – керівник Гребенюк Н.І.;

Об’єднання класних керівників – керівник Мельник Є.О.

Участь вчителів у професійних конкурсах 2019/2020 н.р.:

Андрєєва В.Г. Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» ІІ місце (обласний етап)
Андрєєв С.С. Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» ІІ місце (обласний етап)
Гурткова робота Працюють гуртки та спортивні секції: «Біатлон», «Лижний туризм», «Юний патріот», «Робототехніка», «Виготовлення сувенірів»
Підвіз учнів та вчителів Не здійснюється
Матеріально-технічне забезпечення У ліцеї функціонують 13 навчальних кабінетів, дошкільний заклад, спортивна зала, спортивний майданчик, тир, бібліотека. Заклад має 1 комп’ютерний клас на 9 місць, комп’ютери підключено до надійного інтернету ЧКС, 5 мультимедійних проекторів, музичний центр та 8 комп’ютерів для забезпечення освітнього процесу. Працює сайт навчального закладу та офіційна сторінка у Facebook.

 

Досягнення вихованців 2020/2021н.р.

Участь у всеукраїнській Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Горюн Д. (керівник Андрєєв С.С.) Шеховцова М.(керівник мельник Є.О.)

Переможці  ІІ (обласного) етапу конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

Горюн Дар‘я (учениця 9 класу) – ІІ місце в секції «географія», керівник Андрєєв С.С.

Шеховцова Мирослава (учениця 9 класу) – ІІІ місце в секції «етнологія», керівник Мельник Є.О.

2019/2020 н.р

Російська мова: Беліченко Анна (11 клас) – І місце (учитель Гребенюк Н.І.)

Історія України: Шеховцова Мирослава (8 клс) – ІІ місце, Беліченко Марія (9 клас) – ІІІ місце (учитель Андрєєва В.Г.)

Трудове навчання: Андрушко Аріадна (8 клас) – І місце, Мачула Юлія (9 клас) – І місце (учитель Мельник Є.О.)

Німецька мова: Мачула Юлія (9 клас) – ІІІ місце, Ачкасова Марія – ІІ місце  (учитель Гопанчук Р.Ф.)

Українська мова та література: Беліченко Анна (11 клас) – ІІІ місце, Костіна Дар’я (7 клас) – ІІІ місце  (учитель Смицька Л.І)

Екологія – Чернишова Юлія (11 клас) – ІІ місце (учитель Ачкасова Ю.В.)

Хімія – Костіна Дар’я (7 клас) – ІІ місце  (учитель Савчук О.Ю.), Шеховцова Мирослава (8 клс) – ІІІ місце, (учитель Ачкасова Ю.А.)

Біологія – Шеховцова Мирослава (8 клс) – ІІІ місце,  Беліченко Анна (11    клас) – ІІмісце(учитель Ачкасова Ю.А.)

Конкурсі ім. Т.Шевченко:

Горюн Дар’я (8 клас) – І місце (вчитель Савченко В.О.),

Беліченко Анна (11 клас) – ІІ місце,

Малявіна Марія (5 клас) – ІІІ місце  (учитель Смицька Л.І.).

Конкурс ім. П.Яцика:

Абрамова Софія (3 клас) –  (ІІ місце) (учитель Панкратова Л.П.,

Павленко Вероніка (4 клас) – ІІ місце (учитель Лізогубова К.Є)

Участь у проектах «Разом у майбутнє» – 2019 р. обладнання кабінету історії.