Адреса: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 34

Директор – Салівон Наталія Володимирівна

тел. 2-21-53; 2-57-32; e-mail: chuguev_lisej@ukr.net

Офіційний сайт – http://chuguiv-school2.edu.kh.ua/

Рік заснування 1922

Директор школи

Салівон Наталія Володимирівна, освіта вища, за фахом вчитель хімії та біології, має вищу кваліфікаційну категорію, учитель-методист. Заклад очолює з 01.09.2011 року.
Контингент учнів У школі навчається 359 учнів, з них учнів 1-4 класів – 118 чол., 5-9 класів – 179 учнів, 10-11 класів – 62 учнів. Випускників 9 класів –  38 учнів. Випускників 11 класів – 18 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю – 2 учнів.
Мова навчання Російська.
Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за 2 профілями: інформаційно-технологічний (29 учнів) та історичний (15 учнів).
Педагогічний колектив У березні 2014 року була здійснена планова атестація школи. Атестаційною комісією відділу освіти виконавчого комітету Чугуївської міської ради результативність навчально-виховного процесу, який здійснюється у закладі, була оцінена на високому рівні. Заклад визнано атестованим із сумарною кількістю балів 671 (достатній рівень), підтверджено право навчального закладу на надання початкової, базової, повної загальної середньої освіти з видачею документа державного зразка про відповідний рівень освіти.

Педагогічний колектив нараховує 29 педагогів, з них 27 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 10 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 11 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 118 учнів початкових класів та 5 дітей пільгових категорій, всього 123 учнів (100%). За рахунок батьківської плати харчується 160 учнів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості освіти через удосконалення професійної компетентності педагогів в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової, базової і повної загальної освіти».

У конкурсі «Учитель року» брала участь Ясько Н.Ф. (2013р). Переможцем обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій стала Семеркова Л.Г.була нагородженадипломом ІІІ ст. (2014 р.). Підготувала переможця обласного конкурсу «Найкращий читач року» Петушкова І.П. (2014 р.). Переможця обласного конкурсу з образотворчого мистецтва, присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка підготувала Жельман Г.О. (2014 р.)

Гурткова робота В школі працює 2 гуртки: танцювальний та військово-патріотичний «На вахті пам’яті». Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи, центру туризму.
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 42 учні з селищ Малинівка, Есхар, Кочеток, Академмістечко, 1 вчитель з селища Коробочкино та 1 вчитель з м. Харкова. Підвіз здійснюється маршрутними автобусами.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 15 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, спортивна зала, футбольний майданчик, їдальня, бібліотека, медичний кабінет.

Бібліотечний фонд налічує – 26075 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, предметних турнірах та посідають призові місця.

В 2014 році учень 8-Б класу Пльонкін Артем. посів 5 призових місць на ІІ етапі (І місця з історії, географії, фізики, математики; ІІ місце з біології) та 3 призових місця на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІІ місце з історії, ІІІ місця з фізики та географії), у 2014/2015 навчальному році йому призначена стипендія Чугуївської міської ради як обдарованій дитині.

В 2013-2014 н. р. учениця  10 класу Рожко Дарина посіла призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (І місця  з англійської мови та хімії, ІІІ місця –  з російської мови та літератури, математики), ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Учениця 9-Б класу Міхно Анастасія посіла ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, Григоренко Ганна посіла ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

Школа стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Відкритий світ».

Навчальний заклад став переможцем обласного конкурсу міні-проектів «Здорова дитина-здорова нація»

Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації – Зінченко М. (7 клас) – І місце (вч. Кріцина О.Г.)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року»Шаповалов О. (7 клас) – І місце( Петушкова І.)

Обласний конкурс образотворчого мистецтва, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

Гамзуліна К. – І місце (вч. Жельман Г.О.)

Обласна інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?»               старша група ІІ місце.(9-11 класи)

Міський етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

Зоркіна К. – І м (вч. Шаровкіна Є.В.)

Міський конкурс знавців російської мови – Шегера Вікторія (11клас)   – І місце (вчитель Семеркова Л. Г.)

Міський етап Всеукраїнського турніру юних економістів         – ІІ місце ( кер. Пасюга Ю.Ю.)

Міська інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?»    

Молодша група –І місце (4 клас)

Старша група ІІ місце.(9-11 класи)

ІІ етап Малих Олімпійських ігор                                                  – І місце (7-8 класи, кер. Бобрус О.І.)

ІІ етап Малих Олімпійських ігор                                                  – ІІ місце (4 клас, кер. Головня Т.В)

Міські особисто-командні змагання з шахів та шашок                   – І командне місце (кер.Солдатов О.О.)

Міські особисто-командні змагання з шахів та шашок                    – І місце (Дробот С, кер. Солдатов О.О.)