Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса:  63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Гвардійська, буд. 34

Тел.:  (05746) 2-21-53, 2-57-32

Email:  chuguev_lisej@ukr.net

Офіційний сайт  –  http://chuguiv-school2.edu.kh.ua/

Рік заснування 1922
Директор школи Салівон Наталія Володимирівна
Контингент учнів 385 учнів
Мова навчання Російська/ українська
Профільне навчання Освітній процес здійснювався  за профілями:

·         10 клас – математичний (21 учнів),

·         11-Б клас – математичний (23 учнів),

·         11-А клас – історичний (23 учнів).

Допрофільне навчання:

9 та 8 класи – поглиблене вивчення української мови.

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 26 педагогів, з них 25 вчителя мають вищу освіту, 1 – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 11 учителів, І кваліфікаційну категорію – 10 учителів, ІІ кваліфікаційну категорію – 2 вчителя, категорію „спеціаліст” – 2 вчителя.
Забезпечення харчування Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (138 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (4 дітей, позбавлених батьківського піклування, 8 дітей із сімей вимушених переселенців, 14 учнів, батьки яких є учасниками АТО). За рахунок батьківської плати харчується 91 учень.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над темою «Впровадження європейського досвіду в практику роботи української школи в галузі багатомовної політики».

У 2016 році школа посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі сайтів закладів освіти.

У 2015 році навчальний заклад нагороджений Дипломом  Міністерства соціальної політики України за ІІІ місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі дитячих закладів  оздоровлення та  відпочинку.

Директор  школи Салівон Н.В. нагороджена Подякою     Харківського регіонального  центру оцінювання якості освіти  за високоефективну  підготовку учнів  11-х  класів  до  ЗНО – 2016.

Учитель біології Сєрік О.В. стала переможцем у номінації «Кращий персональний сайт педагога ЗНЗ»  та була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

 Учителі англійської мови Черемісова Н.М. та Яськова І.М. –  переможці міжнародного освітнього проекту «Go Global Camps»,  розробленого громадською організацією   Go Global разом з Посольством США в Україні, МОН України, компанією Microsoft (2015-2019).

Учитель інформатики Кріцина О.Г. і учитель біології Сєрік О.В.   стали переможцями міського конкурсу «Учитель року – 2017» та брали участь у обласному конкурсі.

У 2018 році була надана ліцензія на освітню діяльність (Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 02.02.2018 № 79).

2018 рік – роботи Салівон Н.В., Каменєвої І.Л., Семеркової Л.Г.  «Педагогічні клуби як один із засобів підвищення якості та результативності освітнього процесу» (номінація «Управління освітою») та Кріциної О.Г. «Розвиток алгоритмічного та об’єктного стилів мислення як загальної культури учня засобами візуального програмування» (номінація «Інформатика») стали переможцями обласного етапу фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» та нагороджені дипломами ІІ ступеня.

2019 рік – робота Щербини Л.І. «Мультимедійна дошка як засіб формування математичних компетентностей» (номінація «Математика») та робота Ясько Н.Ф. «Формування читацької компетентності учнів на уроках російської мови та літератури» (номінація «Мови національних меншини») стали переможцями міського та посіли І та ІІ місця на обласному етапі фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

   2019 рік – Проект „Підтримка діяльності команд українських шкіл та Міністерства освіти і науки у сфері багатомовної освіти“, що фiнансуϵться через спiвробiтництво в галузi розвитку i гуманiтарної допомоги Мiнiстерством закордонних справ Естонiї.

Гурткова робота У 2019/2020 навчальному році в школі працюють 6 гуртків:

·          «Цікава орфографія»,

·         математичні,

·         вокальний гурток,

·         танцювальний гурток.

Підвіз учнів та вчителів
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 19 навчальних кабінетів,  два  комп’ютерних  класи, (25 ПК), лінгафонний кабінет, кабінети біології та фізики обладнані інтерактивною мультимедійною технікою, спортивна зала, їдальня, бібліотека, медичний кабінет, футбольне міні-поле.

Бібліотечний фонд налічує – 22587 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, предметних турнірах та посідають призові місця.

І місце в рейтингу Харківської області за результатами ЗНО-2017.

Наші досягнення у 2018/2019 навчальному році:

1.    Всеукраїнські учнівські олімпіади:

I місце серед навчальних закладів міста Чугуєва.

Переможцями та призерами II ( міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 25 учнів школи, які посіли 51 призове місце.

Переможцями та призерами III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 6 учнів школи:

·      Іскандаров Ілля (10-А клас):

IІ місце з географії (вчитель Килимник М.О.);

ІІІ місце з історії (вчитель Пєнкіна Р.О.);

·      Афонський Семен (9 клас):

IІ місце з російської мови та літератури

(вчитель Семеркова Л.Г.);

·      Вірван Анастасія (10-А клас):

IІІ  місце з екології (вчитель Салівон Н.В.);

·      Горошко Софія (10-А клас):

ІІІ місце з англійської мови (вчитель Яськова І.М.);

·      Андрійовська Владлена (11 клас):

IІІ місце з російської мови та літератури

(вчителі Семеркова Л.Г. та Ясько Н.Ф.);

·      Ромашек Марія (10-А клас):

IІІ місце з російської мови та літератури (вчитель Ясько Н.Ф.).

2.    Конкурс-захист робіт Малої академії наук України:

·      на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

·      Ромашек Марія (10-А клас) – IІІ  місце з валеології (керівник  Сєрік О.В.)

·      на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

·      Левченко Максим (10-А клас) – I  місце з історичного краєзнавства (керівник Пєнкіна Р.О.);

·      Ромашек Марія (10-А клас) – І  місце з валеології (керівник  Сєрік О.В.).

3.    ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:

·      Литвина Діана (7 клас) – IІ місце

(учитель Шаровкіна Є.В.);

·      Харченко Марія (8 клас) – I місце

(учитель Хомякова Н.Є.).

4. Міський етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

ім. Петра Яцика:

·      Гарагатий Артем  (4 клас) – ІІІ місце

(учитель Каменєва І.Л.)

5. Конкурс «Молоді таланти Харківщини» та «Таланти ІІІ тисячоліття»:

·      Чорна Арина (2 клас) – дипломант

(керівник  Капінос Л.С.)

·      Танцювальний колектив «Ровесник» – дипломант (старша вікова категорія)

(керівник  Міхєєва І.Л.)

·      Танцювальний колектив «Сонечко» – дипломант (молодша вікова категорія)

(керівник  Міхєєва І.Л.)

6. Міський етап гри «Що? Де? Коли?» – ІІ місце (старша вікова категорія)

Участь у проектах 2014 рікперемога у  обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»  («Здорова дитина – здорова нація» – заміна освітлення школи на світодіодне).

2015 рікперемога у конкурсі мікропроектів  Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» –  «Капітальний ремонт  спортивної зали школи».

2018 рік – футбольний майданчик зі штучним покриттям обладнано за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та органів місцевого самоврядування.

2018 рік – міні-проект за фінансової та технічної підтримки проекту “Зміцнення соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Було реалізовано демонстраційні проекти з підвищення енергоефективності у бюджетних будівлях шляхом модернізації індивідуального теплового пункту.

2018 рік – міні-проект обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» “Я – європеєць!” (капітальний ремонт лінгафонного кабінету).

2019 рік – Проект „Підтримка діяльності команд українських шкіл та Міністерства освіти і науки у сфері багатомовної освіти“, що фiнансуϵться через спiвробiтництво в галузi розвитку i гуманiтарної допомоги Мiнiстерством закордонних справ Естонiї.