Клугино-Башкирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради  Харківської області

Адреса: м. Чугуїв, вул. Горішного

E-mail: chuguev.kb@ukr.net

Сайт: http://klb-school.edu.kh.ua/

Рік заснування 1985
kb_directorДиректор школи Сухомовська Олена Вікторівна, освіта вища, за фахом вчитель математики і фізики, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з листопада 2014 року.
Контингент учнів У школі навчається 428 учнів, з них учнів 1-4 класів  – 210 дітей, 5-9 класів – 177учнів, 10-11 класів – 41 учень.  Випускників 9 класів  – 34 учнів.

Випускників 11 класів – 21 учнів.

Брали участь у ЗНО 14 учнів 11 класу.

Мова навчання Двома мовами.
Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем (41 учень).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 32 педагога, з яких усі мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 15, ІІ кваліфікаційну категорію – 1, категорію «спеціаліст» – 4; звання «учитель-методист» – 5 учителів, «старший вчитель» – 4.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (267 учнів) забезпечено учнів початкових класів, дітей учасників АТО  та дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчується 83 учнів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює  над проблемою «Компетентнісна спрямованість навчально-виховного процесу в умовах впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У 2015/2016 н.р. колектив школи продовжив дослідно-експериментальну роботу  (на регіональному рівні) за темою «Навчання та виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту на уроках основ здоров’я».

Школа  продовжує являтися школою передового досвіду Харківської обласної організації  Товариства Червоного Хреста з усіх напрямків діяльності ТЧХУ, а також з вивчення  курсу «Досліджуючи гуманітарне право». Було проведено відкриті заходи, підготовлено виступ агітбригади, сценічна вистава до дня Цивільного захисту.

Учитель інформатики Кириченко Н.М. брала участь у міському етапі виставці-огляду освітніх інтернет-ресурсів.

Продовж року учителі: Сухомовська О.В., Боякова І.,  ділилися власним  педагогічним досвідом  через публікації в педагогічному он-лайн журналі.   Методична розробка Кириченко Н.М. «Матеріали для створення міні-проектів у 5 класах» надрукована  у фаховому  журналі «Біологія».

Вихованці Белевцової Т.І. та Воронової Є.О., учениці 5-А класу, стали призерами як у місті, так і в області у краєзнавчій конференції «Моя Батьківщина -Україна». Робота учениці 9-А класу Барабаш Д. посіла ІІІ місце на І етапі конкурсу-захисту робіт МАН (кер. Ушкаленко Л.І.).

Два учителя підготували 3-х і більше призерів олімпіад з навчальних предметів: Жиглова Ю.В., учитель історії та правознавства – 6 призових місць, Сладких Д.В., учитель географії – 3 призових місця.

4 вчителів очолюють роботу міських методичних об’єднань: Жиглова Ю.В. – ММО вчителів правознавства, Сладких Д.В. –  ММО вчителів основ здоров’я,  Пахоменкова В.В. – ММО вчителів музичного мистецтва, Ресенчук С.П. – ММО вчителів фізичної культури.

На високому рівні працює шкільний оздоровчий табір «Веселка».

Гурткова робота У школі працює 6 гуртків, які відвідують 206 учнів. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (футбол) та центру туризму і краєзнавства (туристичний, краєзнавчий, військово-патріотичний гуртки). Позашкільною освітою зайнято 75% учнів школи
Підвіз учнів та вчителів Учні та вчителі підвозу до школи не потребують
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 29 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (12 ПК), спортивна та тренажерна зала, спортивний та футбольний майданчики, їдальня, медичний й стоматологічний кабінети. Бібліотечний фонд налічує – 21363 примірники художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.   Призерами міських олімпіад з базових дисциплін стали 13 учнів:

Таненя Вікторія, учениця 9-А класу, має 4  перемоги: з історії  – І місце, з біології – І місце, з географії  – ІІ місце, з правознавства  – ІІ місце;

Севенко М., 8-А, ІІ місце з географії, Заверуха І., 8-А, ІІ місце з трудового навчання;  Лупаїна М., 10 клас  – ІІ місце з правознавства; Ісаєв В., 11 клас – ІІ місце з економіки;

Волоцкова Д., 8-А, ІІІ місце з української мови та літератури; Пономаренко В., 9-Б –  ІІІ місце з історії; Сінельникова А., 9-Б,  – ІІІ місцез правознавства; Кузьменко К., 10 клас – ІІІ місце з географії; Битюк Я., 11 клас – ІІІ місце з географії.

Учні школи беруть активну участь у міських та обласних спортивних змаганнях.

  • Переможець міської та учасник обласної конференції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» – пошукова група 5-А класу;

         І місце в командних змаганнях зі спортивного туризму в туристичній естафеті, з нагоди Всесвітнього Дня туризму;

         І  місце – у першості міста з волейболу (дівчата);

         І місце – міська гра «Джура»;

         І місце – міський турнір дворових команд з футболу;

         І місце –  міська конференція «Чорнобиль: події, долі, пам’ять»;

         І місце – міська гра «Джура»;

         І місце – міський краєзнавчий зліт;

         ІІ  місце в міських змаганнях, присвячених «Дню фізкультурника»;

         ІІ місця в міській грі юних інтелектуалів команд 7-9 класів та 10-11 класів міського інтелектуального клубу «Знавці»;

         ІІ місце – першість міста з міні-футболу;

         ІІ місце  – міські змагання з футболу присвячені «Дню фізкультурника»;

         ІІІ  місце – у першості міста з волейболу (хлопці);

         ІІІ місце  – з чотирьохборства;

         ІІІ місце – міський етап Всеукраїнського фестивалю ДЮП;

         ІІІ місце – міські змагання зі стрітболу;

         І-ІІІ місця у міських змаганнях з різних видів туризму;

Значні досягнення мають учні школи у творчих фестивалях, конкурсах.

Ансамбль «Калинонька» (старша група) – Лауреат  міського та переможець обласного етапів Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття»

         Ансамбль «Калинонька» (середня група) – Лауреат  міського та обласного (ІІ ст.) етапів Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття», Лауреат ІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю «Харківські зорі» в номінації «Естрадний вокал»  – ансамбль «Калинонька».

Захищаючи честь школи, учні закладу посіли особисті призові місця в змаганнях і конкурсах:

Бортник В. – 9-А клас – Лауреат І ступеню VІ Всеукраїнського телевізійного пісенного Фестивалю «Соловейко України», володар цінного призу Леоніда Кучми – фортепіано «Staunway», Лауреат І ступеню Всеукраїнського фестивалю «Харківські зорі» в номінації «Народний вокал», Лауреат ІІ ступеню номінації «Естрадний вокал», Лауреат  міського та переможець обласного етапів ХІХ Харківського творчого фестивалю «Весняні дзвіночки» (номінація «Соло»), Лауреат  міського та переможець обласного етапів Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» (номінації «Соло»)

Розумна В. – 9-А клас – Лауреат ІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю «Харківські зорі»

Барабаш Д.-  9-А клас – І місце в міських легкоатлетичних змаганнях з метання м’яча; ІІІ  місце в міських легкоатлетичних змаганнях зі стрибків через скакалку;

Вєртієв В. – 7 клас – І місце – міські  змагання з шашок серед хлопців молодшого віку, ІІІ місце – міські особисті змагання з шахів серед хлопців молодшого віку, ІІ місце – обласна олімпіада з шашок у командних змаганнях;

Правдивець Л. – 3-А клас – Лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю «Співограй», Лауреат І ступеню Всеукраїнського фестивалю «Харківські зорі» в номінації «Естрадний вокал»

Тарасов М. – 3-Б клас – ІІІ місце –  обласний фотоконкурс «Моя Україна»;

Пономарьов В. – 2-Б – ІІ місце – міські особисті змагання з шахів серед хлопців молодшого віку

Гарбуз З. – 1-Б клас – Лауреат міського та обласного (ІІІ ст.) етапівфестивалю  «Таланти ІІІ тисячоліття», Лауреат ІІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю «Харківські зорі» в номінації«Естрадний вокал».

Учні школи взяли участь майже у всіх конкурсах, які були запропоновані міським і обласним відділами освіти; КВНЗ «ХАНО», відділами культури і спорту, сім’ї і молоді Чугуївського міськвиконкому,  БДЮТ, ЦТК, ДЮСШ, а також у заходах в межах діючих в Україні програм.

Учні КБЗОШ силами однієї школи захистили честь міста Чугуєва в обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)», де серед 33 команд Харківської області посіли ІІ загальне місце, у тому числі показували свою майстерність  у військово-спортивних  змаганнях: «Впоряд» (стройова підготовка), «Туристська смуга перешкод», «Рятівник», «Змагання бійців»,«Стрільба», конкурсі на знання історії України доби козаччини, українських військових формувань різних епох й сучасних Збройних Сил України, у грі «Квест», а також  брали участь у конкурсі звітів під гаслом «Добре діло».