Дошкільний навчальний заклад ВЕСЕЛОЧКА при ВЧ А0501

Адреса: м.Чугуїв, вулиця Горішного, будинок 121
Завідувач – Железна Марія Павлівна
Вихователь-методист – Гончарова Наталія Валеріївна

 

Сайт – http://dnz-raibow.ucoz.net/

Рік заснування 1974 рік; форма власності- державна
Завідувач   Желєзна Марія Павлівна, освіта вища, за фахом вихователь дітей дошкільного віку, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст». Заклад очолює з 2013 року.
Контингент дітей У дитсадку  дітей -95, з них дітей раннього віку –18, молодшого віку –28, середнього віку –25, старшого віку-24 дітей.
Мова навчання 2 групи україномовні, 2- російськомовні.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 12 педагогів, з них 9 чол. мають вищу освіту, 3 чол. – середню спеціальну. І кваліфікаційну категорію – 1 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2  чол., категорію “спеціаліст” – 6 чол., “магістр” – 2 чол.
Забезпечення харчуванням Батьківська плата складає 50%, 50%- сплачує Міністерство Оборони України.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Патріотичне виховання». Головні завдання:

1.Реалізовувати завдання з виховання в дітей любові до Батьківщини, формування шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу, бережливого ставлення до довкілля. Формування духовності, моральності. Активізація пізнавальної діяльності дошкільників в процесі ознайомлення з рідним краєм.

2. Продовжувати роботу екологічного виховання шляхом  набуття природничо-екологічної компетентності дошкільників відповідно до вимог Базового компонента

3.Впроваджувати в умовах ДНЗ здоров’язбережувальні та здоров’яформуючі технології, які направлені на розвиток у дітей фізичних, психічних, духовних  та соціальних якостей особистості.

У конкурсі «Вихователь року» брали участь 5 вихователів, з них: у 2013 н.р. – музичний керівник Сьомочкіна Л.М.- лауреат конкурсу, у 2014- вихователь Грицаєнко В.В.- лауреат конкурсу.

Гурткова робота В дитсадку працюють гуртки:«Талановиті пальчики» та «Сузір’я» для дітей середньої та старшої групи.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг дітей-фізкультурний зал, музична зала.
Досягнення вихованців Сім’ї вихованців приймають активну участь в житті дитячого садка. Перемогу отримала сім’я нашого вихованця Яковлєва А. у конкурсі «Мама, тато, я- спортивна сім’я»,отримавши почесне перше місце.