Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області

Адреса: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул.. Старонікольська 23А

Тел.: (057 -46) 2-20-94

E-mail: chuguevdnz8@ukr.net

Офіційний сайт – http://chuguiv-dnz8.edu.kh.ua

Рік заснування 1978
Директор дошкільного закладу Шуліко Олена Олександрівна, вища освіта, за фахом – учитель початкових класів. Заклад очолює з 2004 року
Контингент вихованців У дошкільному закладі виховувається 276 дошкільнят, з них в групах першого молодшого віку – 35 дітей, дошкільного віку — 241.
Мова навчання Українська/російська/ двома мовами.
Напрямок роботи В 2014 році дошкільний навчальний заклад пройшов державну атестацію. За висновками регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів, дошкільний навчальний заклад визнано атестованим з сумарною кількістю балів 504 (достатній рівень організації діяльності).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 30 педагогів, з них 13 осіб мають вищу освіту, 3 особи базову вищу, 14 осіб – неповну вищу. Вищу кваліфікаційну категорію – 2 особи, І кваліфікаційну категорію – 3 особи, категорію „спеціаліст” – 26 осіб.
Забезпечення харчування Харчування дітей здійснюється відповідно до встановлених грошових норм:

-для вихованців віком 1-3 роки – 22,50 грн на день; віком 3-6 років – 25,00 грн на день. Батьки або особи, які їх замінюють, сплачують за харчування дітей на рівні 68 % від загальної вартості харчування., 32 % за рахунок міського бюджету.

– Розмір оплати для батьків за харчування дітей з багатодітних сімей (троє і більше) зменшується на 50 %.

–  безкоштовно харчуються вихованці з таких категорій – діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; діти, які віднесені до категорії внутрішньо переміщених осіб; діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою «Формування інноваційної культури педагога як важливого чинника забезпечення якісної освіти, реалізації державних освітніх ініціатив, творчого та гармонійного розвитку особистості дошкільника».

У конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» брали участь 3 педагогічних працівника, з них: у 2015 році – Касьянова Л. М., яка стала лауреатом обласного рівня, у 2017 році – Новикова І.М., лауреат міського конкуртсу, у 2018 році – Клямар І.П., яка увійшла в четвірку найкращих вихователів Харківської області.

Шуліко Олена Олександрівна, завідувач, Дацковська Вікторія Георгіївна, вихователь-методист, переможці міських та обласних виставок-презентації педагогічних ідей та технологій:

2010 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Книга планування організації життєдіяльності дітей»;

2011 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІ ступеня обласної виставки-презентації, за роботу «Журнал реєстрації бесід з батьками з безпеки життєдіяльності дитини», у проекті «Ефективне управління дошкільним навчальним закладом»;

2012 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІ ступеня обласної виставки – презентації – за роботу “Щоденник підвищення професійного рівня вихователя” та за работу “Формування здорового способу життя”.

2013 рік – отримали Диплом І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІІ ступеня обласної виставки – презентації – за работу “Робочий зошит члена атестаційної комісії”.

2014 рік – отримали Диплом І ступеня обласної виставки – презентації за работу “Український калейдоскоп” (методичний порадник), Диплом ІІІ ступеня виставки – презентації за работу “Планування організації життєдіяльності дітей дошкільного віку”.

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, отримали у 2014 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовних цінностей у дошкільнят».

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, Любімцева Яніна Валеріївна, музичний керівник, отримали у 2015 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовності та патріотизму дошкільників шляхом інтеграції у навчально-виховний процес техннології мнемотехніки»

З 2016 року заклад вступив до Міжнародного проекту “Сприяння освіті” (в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation). І є активним учасником та переможцем дитячих архітектурних виставок – конкурсів. 2017 рік – переможці в архітектурному конкурсі “ Столиці світу” у м. Києві. 2018 рік – в архітектурній виставці – фестивалі «Водний світ» у м. Дніпро; 2019 рік –у архітектурній виставці – конкурсі «Професії майбутнього» у м. Запоріжжя.

З 2018 року педагоги Дацковська В. Г., Касьянова Л. М.. Новикова І. М. активно друкуються в он-лайн журналі «Всеосвіта».

Гурткова робота В дошкільному закладі працює гурток з вивчення англійської мови «Супердитинка».
Матеріально-технічне забезпечення До послуг вихованців 12 групових приміщень, 12 ігрових майданчиків, спортивий майданчики зі штучним покриттям, музичний зал.