Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області

Завідувач – Шуліко Олена Олександрівна

Адреса: Харківська обл., м. Чугуїв, вул.. Старонікольська 23А  тел. (057 -46) 2-20-94

е-mail: chuguevdnz8@gmail.com

Офіційний сайт –  http://chuguiv-dnz8.edu.kh.ua

Рік заснування 1978
Завідуюча ДНЗ

 

Шуліко Олена Олександрівна, вища освіта, за фахом – учитель початкових класів. Заклад очолює з 2004року.
Комплектування груп У дошкільному закладі виховується 295 дітей, з них:  42 дитини першого молодшого віку..
Мова навчання Українська/російська мова навчання
Пріоритетний напрям діяльності   В 2014 році дошкільний навчальний заклад пройшов державну атестацію. За висновками регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів, дошкільний навчальний заклад визнано атестованим з сумарною кількістю балів 504 (достатній рівень організації діяльності).
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 31 педагогів, з них:14 мають вищу освіту, 17  – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію має 2 чол., І  кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ – 1 чол, 25 осіб мають кваліфікаційні розряди..
Забезпечення харчуванням Харчування дітей здійснюється відповідно до встановлених грошових норм – 20,00  грн. на день.

За рахунок міського бюджету:

-для вихованців дошкільного закладу – 8,00 грн. на день (батьки –12,00 грн.);

– для дітей з багатодітних сімей – 14,00 грн. на день (батьки – 6,00 грн.) – 24 дитини;

–  для дітей пільгового контингенту – харчування безкоштовно (40 дітей)

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою:

«Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування професійної компетентності педагогів».

У конкурсі «Вихователь року» брали участь 6 педагогічних працівника, з них: у 2009 році – Корміленко О. О., у 2010 році — Касьянова Л. М.; у 2011 році — Іванова І. О., яка стала лауреатом обласного рівня, у 2013 — Кузнєцова Н. В., у 2014 році — Ткаченко І. В.; у 2015 році – Касьянова Л. М., яка стала лауреатом обласного рівня, у 2017 році – Новикова І.М..

Шуліко Олена Олександрівна, завідувач, Дацковська Вікторія Георгіївна, вихователь-методист, переможці міських та обласних виставок-презентації педагогічних ідей та технологій:

2010 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Книга планування організації життєдіяльності дітей»;

2011 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІ ступеня обласної виставки-презентації, за роботу «Журнал реєстрації бесід з батьками з безпеки життєдіяльності дитини», у проекті «Ефективне управління дошкільним навчальним закладом»;

2012 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІ ступеня обласної виставки – презентації – за роботу “Щоденник підвищення професійного рівня вихователя” та за работу “Формування здорового способу життя”.

2013 рік – отримали Диплом І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІІ ступеня обласної виставки – презентації – за работу “Робочий зошит члена атестаційної комісії”.

2014 рік – отримали Диплом І ступеня обласної виставки – презентації за работу “Український калейдоскоп” (методичний порадник), Диплом ІІІ ступеня виставки – презентації за работу “Планування організації життєдіяльності дітей дошкільного віку”.

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, отримали у 2014 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовних цінностей у дошкільнят».

Касьянова Лариса Миколаївна, вихователь, Любімцева Яніна Валеріївна, музичний керівник, отримали у 2015 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовності та патріотизму дошкільників шляхом інтеграції у навчально-виховний процес техннології мнемотехніки»

Гурткова робота В дошкільному закладі працює 3 гуртка: художньо-естетичного напрямку «Краса музики», театральний гурток «Веселка»; з вивчення англійської мови «Супердитинка».
Матеріально-технічне забезпечення До послуг вихованців 12 групових приміщень, 12 ігрових майданчиків, спортивий майданчики зі штучним покриттям, музичний зал.
Досягнення вихованців