Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області

Завідувач   – Шуліко Олена Олександрівна

Вихователь-методист – Дацковська Вікторія Георгіївна

Адреса: Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Карла Лібкнехта, 23а

тел. 2-20-94

E-mail: chuguevdnz8@gmail.com

Офіційний сайт –  http://chuguiv-dnz8.edu.kh.ua/

Рік заснування 1977 рік
Завідувач   Шуліко О.О., освіта вища, за фахом вчитель початкових класів. Заклад очолює з 2004 року.
Контингент вихованців У дошкільному закладі виховувається 310 дошкільнят, з них в групах раннього віку – 42 дитини, дошкільного віку — 278, з них 13 дітей групи короткотривалого перебування.
Мова навчання Українська/російська/ двома мовами.
Напрямок роботи Заклад організовує освітній процес за такими  пріоритетними напрямами: фізкультурно-оздоровчий, художньо-естетичний.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 29 педагога, з них 15 чол. мають вищу освіту, 3 чол.базову вищу, 11 чол. – середню спеціальну. І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 23 чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % – 12 вихованців дітей пільгових категорій (діти з сімей Чорнобильці, малозабезпечені).
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 4 вихователя та 1 музичний керівник, з них: у 2009 році – Корміленко О.О., у 2010 році — Касьянова Л.М.; у 2011 році — Іванова І.О., у 2013 — Кузнєцова Н.В., у 2014 році — Ткаченко І.В.

Шуліко Олена Олександрівна, завідувач, Дацковська Вікторія Георгіївна, вихователь-методист, переможці міських та обласних виставок-презентації педагогічних ідей та технологій:

2010 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Книга планування організації життєдіяльності дітей»;

2011 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та ІІ ступеня обласної виставки-презентації, за роботу «Журнал реєстрації бесід з батьками з безпеки життєдіяльності дитини», у проекті «Ефективне управління дошкільним навчальним закладом»;

2012 рік – Отримали Дипломи І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІ ступеня обласної виставки – презентації – за роботу “Щоденник підвищення професійного рівня вихователя” та за работу “Формування здорового способу життя”.

2013 рік – отримали Диплом І ступеня міської виставки – презентації та диплом ІІІ ступеня обласної виставки – презентації – за работу “Робочий зошит члена атестаційної комісії”.

2014 рік – отримали Диплом І ступеня обласної виставки – презентації за работу “Український калейдоскоп” (методичний порадник), Диплом ІІІ ступеня виставки – презентації за работу “Планування організації життєдіяльності дітей дошкільного віку”.

Касьянова Л.М., вихователь, отримали у 2014 році Дипломи І ступеня міської виставки-презентації та Диплом ІІІ ступеня обласної виставки-презентації за роботу «Формування духовних цінностей у дошкільнят».

Гурткова робота В дошкільному закладі працює 3 гуртка: художньо-естетичного напрямку «Краса музики», театральний гурток; з вивчення англійської мови «Супердитинка».
Матеріально-технічне забезпечення До послуг вихованців 13 групових приміщень, 13 ігрових майданчиків, спортивий майданчики зі штучним покриттям, музичний зал.

20160727_115641