Чугуївська міська організація профспілки працівників освіти і науки України створена у 1994 році.

На даний час вона охоплює 718 працюючих та 700 членів профспілки працівників освіти і науки України.

З 2015 року міську профспілкову організацію очолює  Малько Ольга Антонівна.

Дні прийому голови міського комітету: четвер з 8.00 до 17.00 години, субота з 12.00 до 15.00 години.

Скарбником міського комітету працює з 2000 року Сєрік Наталія Генадіївна.

Постановою звітно–виборчої конференції від 04.12.2009 року обрані Рада міської організації та Президія, до складу якої входять 18 голів первинних профспілкових організацій закладів освіти.

Діяльність міської профспілкової організації відповідає Статуту профспілки, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Положенню про Чугуївську міську організацію профспілки працівників освіти і науки України.

Мета міської організації – захист трудових, соціально – економічних прав та інтересів членів профспілки. Профспілка зосереджує зусилля у напрямі здійснення нагляду за створенням і дотриманням оптимальних умов праці як важливого чинника забезпечення працездатності й збереження здоров”я спілчан. Повсякденна діяльність профспілкових працівників та активу в навчальних закладах спрямована на посилення дієвого контролю за безпекою праці, викриття фактів приховування нещасних випадків та ін.

Звернутися до Чугуївської міської організації профспілки працівників освіти  можна за телефоном 2-25-98, у 1 кабінет приміщення відділу освіти  або електронною поштою Написати e-mail .