Визначені переможці змагань з нагоди Дня захисників України

13 жовтня 2018 року, напередодні визначного державного свята,  на базі Чугуївської ЗОШ № 1 відбувся масштабний  захід – міське військово-спортивне свято учнівської молоді м. Чугуєва до Дня захисника України.

Участь у заході взяли учні 10-11 класів усіх закладів загальної середньої освіти міста, які навчаються в міському центрі допризовної підготовки і вивчають предмет “Захист Вітчизни”, а викладачі центру стали головними суддями змагань.

Хлопці й дівчата виявили неабиякі силу та витримку під час боротьби за звання найкращих в особистому заліку  з віджимання, підтягування, метання гранати, продемонстрували швидкість та зібраність під час збирання автомату, і влучність – під час змагань зі стрільби в тирі. Команди закладів мали змогу показати спільну роботу  на результат під час спортивної естафети й перетягування канату.

Лідером у загальному заліку стала команда Чугуївської ЗОШ № 2, яка отримала перехідний Кубок переможця змагань з військово-прикладних видів спорту, присвячених Дню захисників України; переможці ж в особистих заліках були нагороджені медалями і грамотами від міського голови. Також всі учасники змагань мали змогу відновити витрачені сили, поласувавши  смачним і корисним, по-справжньому козацьким кулішем.

IMG_20181012_133238_HDR IMG_20181012_130620 IMG_20181012_133105_HDR IMG_20181012_140219_HDR