Увага! Відомі результати ЗНО-2018

ЗНО-2018 завершилося, й в особистих кабінетах його учасники вже можуть побачити свої результати. 

У м.Чугуєві цьогоріч знову функціонували пункти тестування ЗНО на базі Чугуївських ЗОШ №1, НВК №5,6 та 8, Клугино-Башкирівської ЗОШ, у яких незалежне оцінювання з української мови, історії України та математики проходили випускники закладів освіти з близько 12 районів і ОТГ Харківської області. Слід відзначити, що процес складання тестів на чугуївських пунтах ЗНО пройшов без істотних зауважень.

Щодо складання ЗНО-2018 з інших предметів за вибором, то для випускників закладів загальної середньої освіти м.Чугуєва за кошти місцевого бюджету був організований централізований  підвіз автотранспортом до пунтів тестування у м.Харкові.

Зауважимо, що учасники можуть ознайомитися з результатами тестування, картками результатів і скан-копіями своїх бланків відповідей. Картки результатів і бланки відповідей з історії України, географії, фізики та хімії також розміщено на інформаційних сторінках.

Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100−200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1–12 балів опубліковано на сайті Українського центру в розділі «Предмети ЗНО».

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії, фізики та хімії можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів ЗНО з певного навчального предмета, ураховуючи день оголошення (до 25 червня включно). Докладніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».

Інформаційну картку зі своєї інформаційної сторінки учасники вже можна роздрукувати з 22 червня. Цей документ, у якому вказано результати ЗНО з усіх предметів, є додатком до сертифіката ЗНО і подається до приймальних комісій під час вступу. Нагадуємо, що поштою інформаційна картка не надсилатиметься.