Пробне ЗНО-2022: реєстрація стартувала

Управління освіти Чугуївської міської ради нагадує, що  5  січня стартувала реєстрація для участі майбутніх випускників у пробному ЗНО-2022, яка триватиме до 22 січня поточного року.

Для учнів закладів загальної середньої освіти нашої територіальної громади  процедуру реєстрації можна пройти на порталі Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти https://zno-kharkiv.org.ua/.

Нагадуємо, що пробне ЗНО варто пройти хоча б для того, щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Звертаємо увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.