Комунальний заклад «Чугуївський ліцей №6 імені тричі Героя Радянського Союзу імені І.М.Кожедуба» Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса: 63501 мікрорайон «Авіатор», буд.58-А, м. Чугуїв, Харківська область

Телефон: (05746)2-34-76

Email: ch_nvk6@ukr.net

Офіційний сайтhttps://acairpumpdusi.wixsite.com/chuguevnvk6

Сторінка на Фейсбукhttps://www.facebook.com/groups/238150540835338

Рік заснування 1946

2021рік –   Чугуївський навчально-виховний комплекс №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області реорганізовано  в  Комунальний заклад «Чугуївський ліцей №6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М.Кожедуба» Чугуївської міської ради Харківської області

Директор школи Єрошенко Юлія Павлівна, освіта повна вища, за фахом учитель математики, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист». Заклад очолює з вересня 2005 року
Контингент учнів Станом на 01.09.2021 року у закладі освіти навчається 514 учнів та 42 вихованця дошкільного підрозділу, з них учнів:

– 1-4-х класів – 204 чол.,

– 5-9 класів –     250 чол.,

– 10-11 класів – 60 чол.

Випускників  9-х класів – 53 учня.

Випускників 11 класів – 29 учнів.

Мова навчання 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-Б, 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б класи – українська мова навчання, 4-А, 7-11 класи – російська мова навчання.
Профільне навчання Освітній процес здійснюється  за економічним профілем (10-11 класи)
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 40 педагогічних працівників:

з них мають:

повну вищу освіту – 38;

базову – 1;

загально-середня – 1.

Кваліфікаційні категорії мають:

спеціаліст вищої категорії –19;

спеціаліст першої категорії – 12;

спеціаліст другої категорії – 3;

спеціаліст – 3;

тарифний розряд – 3;

педагогічне звання «старший учитель» – 6;

педагогічне звання «учитель-методист» – 7.

Забезпечення харчуванням Відповідно до законодавчої бази України щодо організації пільгового харчування учнів та рішення Чугуївської міської ради  у закладі освіти організовано одноразове гаряче харчування для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (1-11-ті класи); дітей із малозабезпечених сімей (1-4-ті класи); учнів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні АТО (1-11-ті класи); учнів 1-4-х класів,

 

Таким чином, безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 287 здобувач  освіти, а саме:

– учнів початкової школи – 204 ;

– дітей пільгових категорій –43.

Дошкільного підрозділу – 40 осіб.

Творчий потенціал Педагогічний колектив закладу у 2021/2022 навчальному році працює над реалізацією єдиної педагогічної теми «Реалізація особистісно орієнтованого навчання з метою формування ключових компетентностей моделі випускника початкової, базової та старшої школи в умовах розбудови сучасної Нової української школи»

Протягом 2020/2021 навчального року педагогічні працівники брали участь у професійних конкурсах, зокрема у обласному Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини, у якому було представлено одна робота вчителя історії Грідіної Н.О., яка   отримала диплом І ступеня

У жовтні 2020 року учителі початкових класів Терехова Людмила (керівник творчої групи учителів початкових класів міста Чугуєва) та Шульгіна І.О. представили досвід творчого колективу учителів міста за темою «Сучасний урок інклюзивної освіти (для практичного використання)» на  VІІ обласній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: створення інклюзивного освітнього простору», де отримали І місце.

Наукова рада КВНЗ «ХАНО» схвалила досвід творчої групи учителів і рекомендувала поширювати його через проведення різноманітні форми роботи та заходи на міському та обласному рівні.

Досвід «Сучасний урок інклюзивної освіти» внесений до регіонального банку даних ефективного педагогічного досвіду – кращих практик педагогів Харківщини

Брали участь у відіоконференціях КВНЗ «ХАНО»: Шоміна М.В., учитель географії, за темою: «Географія у дистанційному вимірі» та Шудрак Г.Ю., учитель образотворчого мистецтва та трудового навчання за темою: «Мистецтво в дистанційному вимірі».

У порівнянні з минулими навчальними роками збільшилась кількість видавничої діяльності педагогічними працівниками. Більшість вчителів  (Грідіна Н.О., Забаленна О.Є.,  Качурець Т.В., Мазенкова Т.В., Маліцька О.А., Романова О.В., Сердюк С.В., Терехова Л.Ю., Шоміна М.В., Шудрак Г.Ю.)   представили досвід своєї роботи у фахових виданнях та інтернет-ресурсах.

Гурткова робота У закладі працює 6 гуртків: «Футбол»,  «Баскетбол», «Хоровий спів», «Основи хореографії», «Юні лісники», «Дебати»
Матеріально – технічне забезпечення До послуг здобувачів освіти  31 класна кімната (5 навчальних кабінетів), 33 комп’ютерів (включаючи 2 комп’ютерних класи, де 26 робочих місця з ПК), 1 лінгафонний кабінет, 7 класів з інтерактивними поверхнями, 7 класів із засобами візуалізації (3 – з телевізором, 2 – з проекторами), 10 ноутбуків, 2 спортивні зали, 1 їдальні, 1 актова зала.

Бібліотечний фонд налічує – 17604 примірників художньої та галузевої літератури, підручників – 10072

Досягнення вихованців   Слід зазначити, що загальна кількість учнів, які залучаються до науково-дослідної роботи, має стабільні показники  протягом останніх років. Три учня  (4 у 2018/2019 н.р. та 3 у 2017/2018н.р.) взяли  участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, два з яких   отримали дипломи І ступеня та були направлені до участі у ІІ (обласному) етапі. Дві роботи здобули перемогу на обласному рівні, цей показник є стабільним протягом останніх чотирьох років.

Слід зазначити, що загальна кількість учнів, які залучаються до науково-дослідної роботи, має стабільні показники  протягом останніх років. Три учня  (по 4 учня у 2019/2020 та 2018/2019 н.р. та 3 у 2016/2017н.р.) взяли  участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, де два  отримали дипломи І ступеня та одна учениця стала учасницею. Переможці були направлені до участі у ІІ (обласному) етапі. Дві роботи здобули перемогу на обласному рівні, цей показник є стабільним протягом останніх чотирьох років.

Другий рік поспіль учні 4-Б (учитель початкових класів  Шульгіна І.О.) та 6-7 класів  (учитель історії Маліцька О.А.) приймають участь у Проекті Всесвітнього Дня Гідності (EdCamp Ukraine і Global Dignity Day Ukraine).

У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом навчального року була зміньшилась робота щодо участі учнів у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін,  інтелектуальних  конкурсах регіонального та всеукраїнського рівнів.

Але є і плідні результати:

Тресков С., учень 11 класу став призером  Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та зайняв   І місце на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (учитель Шоміна М.В.).

Сидоренко О., учениця 9-Б класу зайняла ІІІ місця на Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»  та ХХ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості (учитель Маліцька О.А.).

За підсумками І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», що проходив в заочній формі, Рудь Євгенія, учениця 10 класу стала призером конкурсу  та визначена дипломом ІІ ступеня (керівник Мірошникова В.С.).

На ІІ етапі XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка Морозова А., учениця 6-А класу отримала І місце (учитель Крижановська І.В.), Ліверець Неллі, учениця 9-А класу та Білозерова Маргарита, учениця 10 класу отримали ІІ місця (учитель Сердюк С.В.). На Х Конкурсі знавців російської словесності  при ХНУ ім В.Каразіна Сидоренко Олександра, учениця 9-Б класу та Дідік Дар’я, учениця 10 класу (учитель Качурець Т.В.) отримали ІІ місця, Мельник Назар, учень 8-А класу (учитель Мазенкова Т.В.) та  Рудь Євгенія, учениця 10 класу (учитель Качурець Т.В.) отримали ІІІ місця.

У міському Конкурсі ораторського мистецтва учениця 11 класу Гирюшта Дар’я  посіла ІІІ місце (учитель Крижановська І.В.)

Учні 1-Б класу (класний керівник Терехова Л.Ю.) взяли участь у Всеукраїнському проекті “Ми друкуємо книжки” від “Вільний креативний простір “Майстерня казок Олександра Зімби”.

Учні 2-А класу (класний керівник Каїрова Н.В.) взяли участь у Всеукраїнських конкурсах конкурсах: “Година Землі”, “Будьмо гідними» (І місце), “Безпечний інтернет 2.0″”Акробатика з математики” та  “Планета-мій дім” від ЮНІСЕФ.

Омельченко Д. та Рудь Є., учениці 10 класу взяли участь у студентсько-учнівської науково-практичної конференції “Актуальні питання історичного розвитку України і світу очима молоді”,  студентсько-учнівській науково-практичній конференції «Дитинство, обпалене війною», присвячена 80-річчю початку німецько-радянської війни  та міжнародній науково вій конференції “Краєзнавство і учитель – 2021”  (учитель Грідіна Н.О.).

Учениця 10 класу Рудь Є. отримала диплом ІІІ ступеня у номінації “Антикризовий менеджмент” у турнірі «ЕКОНОМІКА. МЕНЕДЖМЕНТ. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» при Національний аерокосмічний університет ХАІ.

Участь у проектах Проект «GoCamp»

Проект «Енергоефективні школи: нова генерація»