Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості

Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області

 

Адреса: Харківська обл., м. Чугуїв, вул.. Харківська 112,  тел. 2-27-26

е-mail: chug_bdut@ukr.net

Офіційний сайт:  http://chuguiv- bdut.edu.kh.ua

 

Рік заснування: 1952
Директор:                            

 

Мірошникова Вікторія Вадимівна, 28.01.1983 р.н., закінчила Харківську державну академію культури, соціальний педагог.. Заклад очолює з 2018 року.
Контингент вихованців У закладі функціонують 45 груп  26  гуртків за  6-ма   напрямами позашкільної освіти. Позашкільною освітою охоплені     1020    вихованців віком від 5-і до 17 років. Заклад занесений до переліку найбільших закладів позашкільної освіти України (наказ МОН від 11.08.2017 № 1157).
Мова навчання Російська, українська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив налічує 24 педагогів, з яких 10 працюють за сумісництвом. Вищу освіту мають 22 педагога. Педагогічні звання «Керівник гуртка-методист» мають 4 педагога.
Творчий потенціал Педагоги беруть участь у професійних конкурсах педагогів позашкільної освіти: «Джерело творчості» (Логвиненко С.М., 2017 рік, III-е місце; Пахоменкова В.В., 2016 рік, II-е місце); конкурс на кращий педагогічний сайт (блог) (Пахоменкова В.В., 2017 рік, III-е місце).
Матеріально-технічне забезпечення Заклад розташований у будівлі історичної пам’яткі національного значення.  Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу. Пріоритетним напрямком у Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості є впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, що забезпечують подальше вдосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку вихованців до життєдіяльності в інформаційному суспільстві. Для організації навчально-виховного процесу, проведення масових заходів для дітей та підлітків міста у закладі у наявності:

– Комплект музичної апаратури – 2;

– Мультимедійний пристрій – 1;

– Ноутбуки – 3 (з них адміністративний – 1)

– Комп’ютери – 2;

– Принтери – 3 (з них один – кольоровий);

– Стіл для піщаної анімації – 1;

– Піаніно – 2.

Комп’ютери підключено до мережі Internet, є  WI-FI.

Досягнення вихованців Банк даних талановитих та обдарованих вихованців Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості у 2016/2017 навчальному році поповнився 61 перемогами у творчих конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Дві роботи вихованців, членів Малої академії наук України стали переможцями другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.