Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості

Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області

 Адреса: 63503, Харківська обл., м. Чугуїв, вул. Харківська, 112
Директор – Коротич Ірина Василівна
Заступник директора – Нестерчук Оксана Василівна
Методист – Шумейко Олена Юріївна
Культорганізатори – Мірошникова Вікторія Вадимівна, Вдовіна Олександра Володимирівна
Тел. 2-27-26

e-mail:  chug_bdut@ukr.net

Офіційний сайт – http://chuguiv-bdut.edu.kh.ua

 

Рік заснування 04 серпня 1952
Директор навчального закладу

 

  Коротич   Ірина Василівна, освіта вища, за фахом вчитель учитель початкових класів середньої школи. Заклад очолює з 2011 року.
Контингент вихованців У навчальному закладі навчається 1325 вихованців у  35 гуртках (53 групах), серед яких:

·      15 гуртків художньо-естетичного напряму (720 вихованців);

·      6 гуртків соціально-реабілітаційного напряму – 180 вихованців;

·      5 гуртків науково-технічного напряму – 145 вихованців;

·       5 гуртків дослідницько-еспериментального напряму – 180 вихованців,

·       Гурток спортивного напряму «Шахи» – 50 вихованців;

·       Гурток військово-патріотичного напряму «Зірниця» – 25 вихованців;

·       Гурток еколого-натуралістичного напряму «Захоплююче лозоплетіння» – 25 вихованців.

Мова навчання Російська
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 15 чоловік – основні працівники, 5 – сумісники. 14 педагогів мають вищу освіту, 4  – середню спеціальну; троє з них навчаються у вищих навчальних закладах. Педагогічне звання «керівник гуртка-методист» мають 3 педагоги.
Творчий потенціал Педагогічний колектив бере активну участь у дослідницькій та експериментальній роботі з проблем створення здоров’язберігаючого простору у позашкільному закладі та формування медіа культури у вихованців та їх батьків.

У XХ виставці-презентації педагогічних ідей та технологій за напрямом «Позашкільна освіта» у 2014 році брали участь 3 працівники, з яких Коротич І.В., директор навчального закладу, зайняла ІІІ місце у обласному етапі, Нестерчук О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи,  – ІІІ місце у обласному етапі. Керівник гуртків Ачкасова Н.М. взяла участь у заочному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2014». У 2014 році керівниками гуртків Верченко І.Ю.,      Пічугіною І.В., Романовою Н.В. розроблено навчальну програму з позашкільної освіти  «Студія образотворчого мистецтва «Сучасні рєпінці», Вдовіною О.В. – «Англійська мова «firststeps», які затверджено наказом відділу освіти Чугуївської міської ради.

Матеріально-технічне забезпечення Навчально-виховний процес організований на базах загальноосвітніх навчальних закладів, у Чугуївському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, 60 % груп гуртків працюють у приміщенні Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості.  До послуг вихованців 4 навчальних кабінети, хореографічна та виставкова зали.
Досягнення вихованців У 2013 році навчальний заклад став лауреатом у Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів позашкільних навчальних закладів.

Щорічно вихованці навчального закладу приймають участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках, змаганнях тощо.

Протягом минулого навчального року вихованці гуртків навчального закладу здобули  II- місце у Всеукраїнських змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях «Зимовий міні-тест ЮТ», ІІІ місце – у Відкритих змаганнях з  радіозв’язку на коротких хвилях «На Покрову» на кубок Рівненської обласної організації Товариство сприяння обороні України; три 1-х місця в обласному етапі акції «Молодь за здоровий спосіб життя», одне 1-ше місце у номінації «Авторська іграшка» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу української народної іграшки, два 1-х місця у номінації «Образотворче мистецтво» обласного конкурсу, присвяченого  200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка, два 1-х місця в обласному   етапі  III-го Міжнародного українсько-литовського конкурсу «Дружать діти на планеті», одне 1-ше місце у обласному етапі Міжнародних молодіжних змагань зі спортивного радіозв’язку на коротких хвилях «Молодіжний спринт – 2014», одне 3-тє місце у Міжнародних молодіжних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях «Кубок імені Русанова» м. Харкова, два 1-х місця у обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», одне 1-ше місце (номінація «Енергозбереження», та одне 2-ге місце (номінація «Архітектура та будівництво») у обласній виставці-конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Танцювальний колектив «Данс-клас» зайняв 3-тє місце у Всеукраїнському  фестивалі танцю «Лотос добра». Колектив вихованців гуртка «Народна творчість» здобув 3-тє місце у номінації «Композиція писанок» обласної виставки «Різдвяна писанка» та 2-е місце в обласній  виставці-конкурсі «Українська Великодня писанка». Вокальний ансамбль «Калинонька» став лауреатом 1-го ступеня 9-го фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років «Перемога». Двоє вихованців нагороджені спеціальними призами на обласному  святі дитячої творчості «Жива вода-Дельта». Троє вихованців нагороджені дипломами II-го ступеня II-го етапу обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти Третього тисячоліття». Один вихованець гуртка науково-дослідного напряму виборов 3-тє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН України.