Політика у сфері управління якістю  Чугуївської міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік


Цілі та завдання у сфері управління якістю управління освіти у 2019 році

  1. Створення дієвої системи з підготовки учнів старшої школи до зовнішнього незалежного оцінювання шляхом реалізації проекту «Створення ресурсного центру з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання»
  2. Організація ресурсного центру з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
  3. Забезпечення утримання мережі позашкільних навчальних закладів на рівні не нижче 2018 року та недопущення скорочення кількості вихованців.
  4. Зменшення навантаження у шкільних навчальних закладах зі 108 дітей на 100 місць до 104 шляхом розширення мережі дошкільних навчальних закладів, створення додаткових місць для дітей дошкільного віку.
  5. Стимулювання професійного розвитку педагогічних працівників шляхом забезпечення їх участі у проектах, професійних конкурсах, фестивалях, тощо.
  6. Реалізація інвестиційних проектів (НЕФКО, ЄС/ПРООН МРГ тощо), подання матеріалів на конкурс міні проектів Харківської обласної ради «Разом у майбутнє», інші конкурси, спрямовані на залучення додаткових коштів для розвитку освітньої галузі.
  7. Забезпечення раціонального використання коштів державної освітньої субвенції та місцевого бюджету по галузі «Освіта» шляхом оптимізації мережі класів та груп у навчальних закладах відповідно до потреб населення, виконання заходів з енергозбереження у приміщеннях навчальних закладів.
  8. Створення прозорої системи залучення навчальними закладами благодійної допомоги. Сприяння створенню в усіх навчальних закладах міста батьківських громадських організацій, залучення їх до управління навчальними закладом.

 

 

iso