Цілі та завдання у сфері управління якістю у 2019 році

  1. Створення дієвої системи з підготовки учнів старшої школи до зовнішнього незалежного оцінювання шляхом реалізації проекту «Створення ресурсного центру з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання»
  2. Організація ресурсного центру з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
  3. Забезпечення утримання мережі позашкільних навчальних закладів на рівні не нижче 2018 року та недопущення скорочення кількості вихованців.
  4. Зменшення навантаження у шкільних навчальних закладах зі 108 дітей на 100 місць до 104 шляхом розширення мережі дошкільних навчальних закладів, створення додаткових місць для дітей дошкільного віку.
  5. Стимулювання професійного розвитку педагогічних працівників шляхом забезпечення їх участі у проектах, професійних конкурсах, фестивалях, тощо.
  6. Реалізація інвестиційних проектів (НЕФКО, ЄС/ПРООН МРГ тощо), подання матеріалів на конкурс міні проектів Харківської обласної ради «Разом у майбутнє», інші конкурси, спрямовані на залучення додаткових коштів для розвитку освітньої галузі.
  7. Забезпечення раціонального використання коштів державної освітньої субвенції та місцевого бюджету по галузі «Освіта» шляхом оптимізації мережі класів та груп у навчальних закладах відповідно до потреб населення, виконання заходів з енергозбереження у приміщеннях навчальних закладів.
  8. Створення прозорої системи залучення навчальними закладами благодійної допомоги. Сприяння створенню в усіх навчальних закладах міста батьківських громадських організацій, залучення їх до управління навчальними закладом.

Рішення виконкому Чугуївської міської ради  “Про затвердження цілей та Політики у сфері  управління якістю на 2017 рік”

Додаток 1 до рішення

Додаток 2 до рішення

Додаток 3 до рішення


Наказ відділу освіти Чугуївської міської ради №503 від 29.12.2016 “Про введення в дію у Відділі освіти Чугуївської міської ради процедур якості”


Процедури якості відділу освіти

ПЯ 01.17 “Науково-методичний супровід навчально-виховного процесу”

ПЯ 02.17 “Порядок надання господарських послуг”

ПЯ 03.17 “Організація харчування учнів(вихованців) навчальних закладів”

ПЯ 04.17 “Фінансове забезпечення освітньої галузі”

ПЯ 10.17 “Управління послугами освіти”

 


Проект Розпорядження Чугуївського міського голови “Про введення в дію у Чугуївській міській раді та її виконавчих органах процедур якості ПЯ 10.17 «Управління послугами освіти» (4 редакція), ПЯ 35.17 «Робота з обдарованими дітьми в навчальних закладах міста» (2 редакція),  ПЯ 36.17 «Робота по забезпеченню здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти» (2 редакція), ПЯ 38.17 «Послуги служби охорони праці відділу освіти Чугуївської міської ради» (2 редакція)” 

 

ПЯ 35.17  “Робота з обдарованими дітьми в навчальних закладах міста”

ПЯ 36.17 “Робота по забезпеченню здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти

ПЯ 38.17 “Послуги служби охорони праці Відділу освіти Чугуївської міської ради”

iso